Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok tudtok tolerálni egy...

Lányok tudtok tolerálni egy olyan pasit, aki nem beszédes és félénk?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy nem vagyok beszédes alig tudok valami új témát feldobni, és sajnos emiatt nem igazán merek kezdeményezni, mert amiatt blokkolok le, hogy nem tudok mit mondani neki. Ismerkedés elején elég dadogós vagyok, de ha jól megismerek valakit akkor általában már nem dadogok, csak nem tudok miről beszélni.
2013. okt. 3. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ...
2013. okt. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A lányok nem szeretik azokat, akik önmagukra emlékeztetik őket.
2013. okt. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, csak ilyenkor a lánynak kell beszédesnek és dominánsabb lenni.
2013. okt. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én igen. Ha csak az ismerkedés elején félénk egy picit, azt még tolerálom. Viszont ha később se változik a helyzet, azt már nem.
2013. okt. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
pont ilyen vagyok én is fiú vok.
2013. okt. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én csak az elején vagyok félénk, de akkor nagyon, aztán egyáltalán nem vagyok az. Én csak szeretni szeretnék.
2013. okt. 3. 22:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem elején mindenkibe van valamennyi félelem, szerintem ez teljesen normális. És kell hogy legyen mert legalább kicsit visszafogott vagy és szerény legtöbb lánynak ez bejön (szerintem). Amúgy legyél határozott, ez a lényeges.


20/F

2013. okt. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Jól mondja az utolsó. :)
2013. okt. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!