Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Steril srác vagyok, melyik az...

Steril srác vagyok, melyik az a társkereső oldal ahol buknak az ilyen nők az én magam fajta pasikra? Többi lent

Figyelt kérdés
Valahogy ha nők többsége megtudja mi van vagy lepaszol vagy csak barátként kezelne
2013. okt. 5. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért vették ki a herédet?
2013. okt. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nemhogy orrba szájba dugnál, így legalább nem lehet gyereked :D
2013. okt. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. okt. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Steril nem jelent hereeltávolítást első. Csak elkötötték az ondóvezetékét, gondolom?!
2013. okt. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ember nem vették ki a herémet csak vaktöltényel durrogtatok,hidd el orba szájba szeretkeznék csak az az egyik gond hogy az én korosztályom(20-30) között már gyereket akkar vagy épp van neki
2013. okt. 5. 16:52
 6/10 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok,és valami baci nyirta ki őket és a dokik későn vették észre,mielőtt megkérdezni valaki honnan tudom hogy az akkori páromal 3 évíg jártam dokihoz és már nem tudnak és tudtak segiteni
2013. okt. 5. 16:56
 7/10 A kérdező kommentje:
Na szóval akkor hol lehet?ja és nem vagyok ronda vagy perverz mielőtt megkérdezné valaki csak végre normális csajt szeretnék magam mellet
2013. okt. 5. 17:00
 8/10 anonim ***** válasza:
keres magadnak egy steril csaj,komolyan
2013. okt. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tényleg találsz egy olyan lányt aki téged szeret, és te őt viszont, akkor el fogad úgy ahogy vagy. Persze el kell neki mondani az elején. Egyébként nincs külön olyan társkereső oldal ahol ilyen lányokat találni, vagy buknak külön :P

A sors majd eléd hozza, hidd el. De ismerkedni ismerkedhetsz bárhol :) L.

2013. okt. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Biztosan nem könnyű így párt találni, de nem lehetetlen. Igazából mielőtt ezt a választ elkezdtem írni, jó pár percet eltöltöttem azzal, hogy azon gondolkoztam, hogy mikor érdemes ezt egy lánnyal közölni. Ha hamar megmondod, akkor ha nagyon zavarja, egyből szakít veled. Ha viszont sokáig húzod, megvan a lehetőség arra, hogy beléd szeret és utána már könnyebben megbékül a dologgal. Viszont ez sem biztos, ha nagyon gyerek párti, ráadásul ez az út nem is túl egyenes.

De a mai világban ez nem lehetne kizáró ok, hiszen ilyen párok is alapíthatnak családot, erre több módszer is létezik. Ehhez viszont mindkettőtöknek el kell fogadni azt.

2013. okt. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!