Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk nektek melyik tetszik...

Fiúk nektek melyik tetszik jobban? A szia a heló, csáó stb. közül. Amikor ti köszöntök annak van jelentősége hogy melyiket használjátok?

Figyelt kérdés
arra gondolok ha pl tetszik egy lány(ő ezt nem tudja de reméli)és te sziát mondasz neki akkor egyértelműen azért nem heló mert tetszik? és ha valaki helót mondd egyértelmű hogy nem tetszem neki?
2013. okt. 5. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szevaszt köszönök a lánynak, aki tetszik. Egyénfüggő.
2013. okt. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Panda Péter ***** válasza:
ez tök személyfüggő, mindkét oldalon. tehát attól is függ, hogy ki köszön, és kinek, általános "köszönés-szimpátia" szótárat ne is várj.
2013. okt. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én csak annak köszönök sziával aki tetszik
2013. okt. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem a szia es a hello teljesen ugyan az tehát mindegy,én mindenkinek igy köszonok .A lényeg azon van hogyan mondod .Kedvesen mosolyogva vagy mint aki eppen hanyni kezd .NA az nem mindegy.
2013. okt. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a sziát szeretem, mindenkinek így köszönök, akit picit is ismerek :)


21f

2013. okt. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
valamikor helóval köszönök annak is akinek máskor sziával stb. ez hangulatfüggő pl nálam.
2013. okt. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

sziát nem használok, csak annak akinek tényleg ki akarok mutatni valami érzelmet.


de ha pl. tetszik valaki, de nem akarok neki érzelmeskedni akkor heloval köszönök neki is.

2013. okt. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!