Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ma a buszon észrevettem, hogy...

Ma a buszon észrevettem, hogy egy férfi sokszor vissza-visszapillantott rám, vagyis, amikor elnéztem felé, szinte mindig nézett, miért?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 19:34
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Szerintem nem hülye kérdés, de ha te annak tartod, minek kommentálod? Annyira nem értem az ilyet... Egyébként véleményekre voltam kíváncsi, hogy egy ilyen helyzetről ki mit gondol. Ez az oldal erre van tudtommal...
2013. okt. 7. 19:58
 12/23 anonim ***** válasza:

Viccet félretéve a 8-as tényleg értelmetlen, de mi sem tudunk értelmes választ adni (ha csak az elsőt nem vesszük annak), mert nem tudhatjuk hogy perverz volt, tetszettél neki, vagy csak ismerős lehettél.


ÉN ha bámullak, és többször visszanézek, egy mosollyal mindent odaadok a kezedbe azzal hogy jelzem: tetszel :)


24/F

2013. okt. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Igazából csak azért merült fel a kérdés bennem, mert nem mosolygott. Ha mosolygott volna, akkor egyértelmű lenne a szituáció, de így nem.
2013. okt. 7. 20:02
 14/23 anonim ***** válasza:

Hát akkor rosszabb eset: lehet hogy perverz volt... ha ilyet látsz inkább kerüld!


24/F

2013. okt. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Ja, azt nem hinném, hogy perverz volt.:) Vagy aki néz, de nem mosolyog, az perverz?:) Jó tudni.:)
2013. okt. 7. 20:05
 16/23 anonim ***** válasza:

Hát ha rám egy nő mondjuk meredten néz a metrón és nem csinál semmit csak bámul akkor:


a) perverz ribi, tuti f...sz hiány van és engem szemelt ki :D

b) csak szimplán csúnya vagyok, és csipás a szemem

c) helyes vagyok csak nem tanították meg mosolyogni.


Egyértelmű hogy a C) akkor :D:D:D

2013. okt. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

1. Nagyon szépnek talált.

2. Nagyon rondának talált.

3. Ismerősnek talált.

4. Valamit furcsának talált rajtad.

5. Semmi különös, csak néha arra bambult.

2013. okt. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

17-es jól összefoglalta, köszi, én is ezekre gondoltam.:)

Ezek közül azt tudnám kiejteni, hogy valami fura lett vna rajtam és hogy ismerős lettem volna neki.

2013. okt. 7. 20:10
 19/23 A kérdező kommentje:
Amúgy 16-osnak írom, hogy én nem azért nem szoktam magamtól mosolyogni egy nekem tetsző illetőre, mert nem tanítottak meg rá, hanem, mert félek, hogy leégek. Ezért csak visszamosolyogni szoktam.
2013. okt. 7. 20:11
 20/23 anonim ***** válasza:

Ez tanulságos volt! köszi hogy megosztottad :D


Most már értem miért nem mosolyognak rám a lányok :D:D:


24/F

2013. okt. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!