Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ma a buszon észrevettem, hogy...

Ma a buszon észrevettem, hogy egy férfi sokszor vissza-visszapillantott rám, vagyis, amikor elnéztem felé, szinte mindig nézett, miért?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 19:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Az, hogy ismerősnek tűntél, nem azt jelenti, hogy tényleg ismer. Én is voltam már sokszor úgy, hogy majdnem odamentem valakihez köszönni, mert azt hittem valaki, akit régen ismertem, aztán kiderült, hogy mégsem. :) Tehát simán tűnhettél neki ismerősnek akár. :) Vagy csak kicsit flörtölni akart, így izgalmasabbá téve az unalmas utat. :)
2013. okt. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Szívesen, örülök, hogy segíthettem.:)
2013. okt. 7. 20:15
 23/23 A kérdező kommentje:
Hát sikerült neki, az biztos.:) A kényelmes út helyett, amin tanulni szerettem volna, folyamatosan azon gondolkodtam mit néz és feszengtem hazáig.
2013. okt. 7. 20:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!