Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudnék ilyen fiúkkal...

Hol tudnék ilyen fiúkkal ismerkedni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Először is leszögezném, hogy ezt nem amolyan "társkereső" hirdetésként adtam fel, privátokat nem kérnék, köszönöm.

A kérdésről pedig, igen, oké, tudom, eléggé béna kérdés, de este van és hirtelen kíváncsi lettem, hogy az életben fogok-e találkozni ilyen típusú fiúval, vagy magányosan, macskák közt fogok meghalni (mikor nem is szeretem annyira a macskákat..na mindegy)

Azon, létezését kétségbe vonandó, fiú leírása valahogy így néz ki: intelligens, művelt(!!), vicces, kedves srác, az a tipikus jófiú, aki mindig figyelmes (oké, tudom, tinis vágyálom, de tessék megnézni a koromat, még megengedettek a tinis vágyálmok) kissé kocka és valamilyen művészeti ág megszállottja (nem csak kedvelője, űzője is)például:zene-, film-, képzőművészet, stb.

Talán még a beszédest is hozzá kéne raknom, mert én nem vagyok az, inkább másokat hallgatok, de az nem hiszem, hogy annyira fontos lenne...

Kinézetileg csak annyi lenne, hogy magasabb legyen nálam (176cm) és ne kelljen a fejére egy zsákot húzni, ha kimerészkedik az utcára, illetve ne guruljon, mint egy hatalmas zsírlabda.


Ezek az elvárások tényleg olyan nagyok? Eddig nem gondoltam volna annak (oké, a "művészeti ág megszállott" rész eléggé leszűkíti a pasik körét, de abból nem engedek). Ilyen típusú srácok csak a fejemben élnek? Vagy ha élnek, melyik szigeten, bolygón, dimenzióban és milyen űrhajóra szálljak fel, hogy eljuthassak oda? :D

16/L



#lustaság #szóval: sajt
2013. okt. 7. 22:30
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
53%
jaj, de unalmas már ez
2013. okt. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit idősebb lennél....
2013. okt. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy te mit tudsz nyújtani.
2013. okt. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:

Én speciel 17 vagyok,188 cm,10 éve csellózom,sokat olvasok,táncolok,kondizok,kockapocim is van.


De a fejem már erősen a zsákos kategória szerintem:D

17/F

2013. okt. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
A Namekon vannak ilyen művészetkedvelők, de szólj Songokunak, s talán elteleportál téged oda. :)
2013. okt. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem egy művészeti ágat hanem az összesset megszállotan űzöm szóval emiatt kiestem :D
2013. okt. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Hehe... Ismerek egy ilyet. :D
2013. okt. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 MrSlender:3 ***** válasza:
100%
Lehet hogy én vagyok egy pö*s de minden 5. Srác ilyen.. Csak nem veszitek észre ^^
2013. okt. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Létezhet ilyen, persze. Én is majdnem ilyen vagyok, csak alacsonyabb az elvártnál, és amúgy másik korosztály is.
2013. okt. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Aranyos :D Ha magamból indulok ki, akkor minden bizonnyal fogsz találni ilyen embereket könnyen.

Persze nem fogom magamra azokat a jelzőket ragasztani, hogy intelligens,művelt stb. Felérne egy "önnyálazással"

Viszont talán azzal nem ugrom át a határokat ha viccesnek,kedvesnek és figyelmesnek nevezem magam. (ha igen akkor vess meg:D) Valamely művészeti ág szeretet viszont kicsit hiányos, nem "űzöm" őket. :D

Nem vagyok "zsírlabda", 185 cm vagyok és nincs tescos-zacskó a fejemen :D A barátaim 90%-a ilyen kaliberű, tehát nincs veszve az ügyed :D

2013. okt. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!