Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudnék ilyen fiúkkal...

Hol tudnék ilyen fiúkkal ismerkedni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Először is leszögezném, hogy ezt nem amolyan "társkereső" hirdetésként adtam fel, privátokat nem kérnék, köszönöm.

A kérdésről pedig, igen, oké, tudom, eléggé béna kérdés, de este van és hirtelen kíváncsi lettem, hogy az életben fogok-e találkozni ilyen típusú fiúval, vagy magányosan, macskák közt fogok meghalni (mikor nem is szeretem annyira a macskákat..na mindegy)

Azon, létezését kétségbe vonandó, fiú leírása valahogy így néz ki: intelligens, művelt(!!), vicces, kedves srác, az a tipikus jófiú, aki mindig figyelmes (oké, tudom, tinis vágyálom, de tessék megnézni a koromat, még megengedettek a tinis vágyálmok) kissé kocka és valamilyen művészeti ág megszállottja (nem csak kedvelője, űzője is)például:zene-, film-, képzőművészet, stb.

Talán még a beszédest is hozzá kéne raknom, mert én nem vagyok az, inkább másokat hallgatok, de az nem hiszem, hogy annyira fontos lenne...

Kinézetileg csak annyi lenne, hogy magasabb legyen nálam (176cm) és ne kelljen a fejére egy zsákot húzni, ha kimerészkedik az utcára, illetve ne guruljon, mint egy hatalmas zsírlabda.


Ezek az elvárások tényleg olyan nagyok? Eddig nem gondoltam volna annak (oké, a "művészeti ág megszállott" rész eléggé leszűkíti a pasik körét, de abból nem engedek). Ilyen típusú srácok csak a fejemben élnek? Vagy ha élnek, melyik szigeten, bolygón, dimenzióban és milyen űrhajóra szálljak fel, hogy eljuthassak oda? :D

16/L



#lustaság #szóval: sajt
2013. okt. 7. 22:30
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

Egyébkènt igaza van Slendernek.

Rengeteg ilyen fiú van de a lányoknak a jóképűek kellenek akik nem éppen ezek.

2013. okt. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim válasza:
Ha már errem mag van az eszed 16évesen akkor arra is meglehetne hogy mihez fogsz magaddal kezdeni a mai világban nem pedig csak erre hogy " hol tudnál ilyen fiúkkal ismeredni" ....grat...és tényleg unalmas már......
2013. okt. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

Jé.. léteznek O.O akkor én vagyok rossz bolygón??


MrSlender:3 sajnos az én korosztályomban már nem ennyire gyakori, minálunk "nem menő" értelmesnek, alapszinten tanultnak lenni. Legalábbis egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hány olyan tinédzserrel találkoztam (legyen fiú vagy lány) aki valóban intelligens, művelt és érdeklődő bármilyen művészeti ág iránt

2013. okt. 7. 22:39
 14/36 anonim ***** válasza:
Nagyon illik rám a leírás, de nem játszom a jófiút, mert nem vagyok az, ennyi:D
2013. okt. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Ilyesmi vagyok 180 magas, csak művészetet nem űzök, am a csajok le se cárnak XD
2013. okt. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

#12

Mint már írtam: este van és felötlött bennem a kérdés :)

Azt, hogy mihez fogok kezdeni már több éve tudom és törtetek előre, a célom felé, így néha megengedek magamnak olyan pillanatokat, amikor azon merengek, vajon lesz-e más is az életemben, mint a folyamatos küzdelem az álmomért

2013. okt. 7. 22:42
 17/36 MrSlender:3 ***** válasza:

#11 es.

Annyit hozzáfüznék hogy milyen erdekes ez az egész. A lányok szemeben csak egy átlagos srác , azért nem jo. Ha a társadalomtol eltér (akár Hipster stb) már nem megfelelő. Hol a határ? Kérdem én.

2013. okt. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Én azt sem értem mi ez a művészeti megszállottság. Annyira semmire való dolog. Festőktől tudok leginkább röhejt kapni, egy pacáért milliókat kapnak, ami kb. olyan, mint ha eltöröm az orromat és ráfröccsentem a papírra a véremet... Egyedül a zenét írom alá, hogy az jó, mert nagyon tud motiválni, de azok ritkák is és hiába akar minden második gyerek zenész lenni, úgy se lesz. Ha nem társkereső cikknek ment, akkor szerintem nem gondoltál bele számokkal. Vagyunk 7 milliárdan, jelentősen szűkíti a kört, hogy csak férfi egyedekkel akarsz kapcsolatot, de még így is marad vagy 3-4 milliárd és mivel nem klónozó gyárból jöttünk ki a valószínűsége 99.99%, hogy lesz nem egy ilyen ember.
2013. okt. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok, bár nem vagyok megszállott és nincs külön lelőhelyem:D

Téged és a hozzád hasonló lányokat a világ melyik részén lehet megtalálni?:)

2013. okt. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

18-as

Na és a könyvek?

És az rajzolt animáció?

És a regényírás?

És a normális festmények?

És a szobrászat?

És a videójátékok?(Igen ez is egy művészeti ágazat)

És még folytathatnám


Pár dolog kimaradt szerintem neked ha a Művészet hallatán csak a modern festőművészet és a zene jut eszedbe

2013. okt. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!