Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudnék ilyen fiúkkal...

Hol tudnék ilyen fiúkkal ismerkedni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Először is leszögezném, hogy ezt nem amolyan "társkereső" hirdetésként adtam fel, privátokat nem kérnék, köszönöm.

A kérdésről pedig, igen, oké, tudom, eléggé béna kérdés, de este van és hirtelen kíváncsi lettem, hogy az életben fogok-e találkozni ilyen típusú fiúval, vagy magányosan, macskák közt fogok meghalni (mikor nem is szeretem annyira a macskákat..na mindegy)

Azon, létezését kétségbe vonandó, fiú leírása valahogy így néz ki: intelligens, művelt(!!), vicces, kedves srác, az a tipikus jófiú, aki mindig figyelmes (oké, tudom, tinis vágyálom, de tessék megnézni a koromat, még megengedettek a tinis vágyálmok) kissé kocka és valamilyen művészeti ág megszállottja (nem csak kedvelője, űzője is)például:zene-, film-, képzőművészet, stb.

Talán még a beszédest is hozzá kéne raknom, mert én nem vagyok az, inkább másokat hallgatok, de az nem hiszem, hogy annyira fontos lenne...

Kinézetileg csak annyi lenne, hogy magasabb legyen nálam (176cm) és ne kelljen a fejére egy zsákot húzni, ha kimerészkedik az utcára, illetve ne guruljon, mint egy hatalmas zsírlabda.


Ezek az elvárások tényleg olyan nagyok? Eddig nem gondoltam volna annak (oké, a "művészeti ág megszállott" rész eléggé leszűkíti a pasik körét, de abból nem engedek). Ilyen típusú srácok csak a fejemben élnek? Vagy ha élnek, melyik szigeten, bolygón, dimenzióban és milyen űrhajóra szálljak fel, hogy eljuthassak oda? :D

16/L



#lustaság #szóval: sajt
2013. okt. 7. 22:30
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

#18

Érdekes gondolatmenet, a kérdés pedig, csak egy kipattant ötlet továbbképzése, célt nem szolgált számomra, egyszerű kíváncsiság csupán.

Ami meg a művészetet illeti, minden embernek űznie kéne valamely ágát. Olyan, mint a testmozgás, erősíti az elmét, formálja az egyént.

A festőkhöz való hozzáállásod érdekes, gondolom az absztrakt művészetből indultál ki( ha tudnád hány oldalt tudnék most írni az avantgárd művészeti irányzatokról, a modern művészettörténetről, nem vetetted volna fel a témát :) ), a művészet maga szubjektív, mindenki máshogy értelmezi, bár, amiben mindenki megegyezik az az, hogy az érzéseink kifejezése, belső képünk megalkotásában segít, ha alkotunk és alkotásokat nézünk, hallgatunk, érzünk, a valóban tehetséges alkotók a műveikkel a művészeti érzést, akár még katarzist is elérhetnek. Ó, ha tudnád, mily csodás érzés elmerülni a művészet csodáiban, milyen csodálatos világ is ez, ahol minden embernek élnie kéne, gyakorolva empátiáját, miközben megfigyelőként szemléli, érzékeli az alkotásokat, létrehoz a semmiből valamit. A művészet nem csak azoknak szól, akik ezzel kapcsolatos munkájuk van. 7 különböző művészeti ág van, ne mondd nekem, hogy egy sincs, amit szíved szerint nem űznél, hogy nincs meg benned a vágy, hogy alkoss?

(eléggé zagyva szöveg kerekedhetett ki a mondandómból, fáradt vagyok, élnézést kérek)

2013. okt. 7. 22:57
 22/36 anonim válasza:
Művészet is overrated.
2013. okt. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

létezünk. Én majdnem két méter vagyok, 90 kiló, 3 nyelvvizsgával, második diplomámon dolgozom, GTA-megszállott vagyok, és hobbiként photoshop-pal, és 3D-animálással foglalkozom.


Ugyanakkor eszem ágában nincs interneten csajozni. Nem felvágni akarok, de elég jól nézek ki ahhoz, hogy máshol is tudjak ismerkedni, és van elég önbizalmam ahhoz, hogy oda is merjek menni. Több nem is kell.

2013. okt. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Aki lusta elolvasni a kérdező előző válaszát lerövidítem

Művészet=Alkotás

2013. okt. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Ez se viszi semmire az életben...
2013. okt. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
1-2 dologban magamra ismertem.. :D
2013. okt. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

"Na és a könyvek?

És az rajzolt animáció?

És a regényírás?

És a normális festmények?

És a szobrászat?

És a videójátékok?(Igen ez is egy művészeti ágazat)"


Őszintén én ezekből egyiket se tartom sokra. Kikapcsolódásra jók, ezért jó ha valaki ezekre szakosodik, engem csak az frusztrál, hogy minden ember ezekben a dolgokban akar kiteljesülni. Lehet kicsit durván fogalmaztam, de én így látom a dolgot. Alkotni nem csak művészeti ágakban lehet. Amennyiben a művészet=alkotás, úgy szélesebb lesz ez a kör, mint bármi más.

2013. okt. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Pontosan egy kőműves is művésszé változik mikor éppen nekiáll betonozni :)
2013. okt. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Ez is egy megközelítése a dolgoknak. Bár nem tudom mennyire egy kőművesre gondolt a kérdező a művészi beállítottság terén, de ilyen megközelítésből igazat adok neked.
2013. okt. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Jó lehet a művészet=alkotás kifejezés nagyon durva dolog mert az ember mindennap alkot valamit akár még a WC-n is lehet alkotni. :D
2013. okt. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!