Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nektek bejön egy...

Lányok, nektek bejön egy ilyen srâcc?

Figyelt kérdés

Kivülről 186cm magas vagyok,elvileg 80kg âtlagos a testalkatom.

Szemüveges vagyok,sötètbarna a szemem,fekete a hajam,most elègè rövid 3mm,sötètebb a böröm.

Belülről:rendes,kedves,figyelmes és nem tom jó e de nagyon türelmes is.Elégé nyugodt termèszetü vagyok.

Sokan mondtàk mèg h szorgalmas is vagyok.Mondjuk ezt a tanulàssal kapcsolatban.

Rossz tulajdonsàgaim:szoktam makacs lenni,meg nèha idegesìtően nyugodt vagyok mondjuk egy vitâban.

Zenei izlèsem:inkâbb "tucc-tucc" bâr a discoba nem jàrok,nem szeretem,túl sok rib..i,meg nekem túl hangos is.electro-k utàn szeretek eminemet hallgatni.Semilyen zenei stilust nem itèlek el,mindenki azt hallgassa ami csak jó neki.

Sajna nem tudok főzni,de bàrmit meglehet tanulni nem?

18 éves vagyok ès budapesti.

Van itt esetleg olyan lâny akinek felkelltettem az èrdeklődèsèt ès esèlyt adna nekem h megismerjem?Írj nyugodtan privàt üzenetet.

köszi h elolvastad.



2013. okt. 8. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Belülről milyen magas vagy?
2013. okt. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
miért nem linkeltél egy képet és elmondani 1-2 mondatban hogy milyen a belsőd? ja, gondolom azért mert az egyszerű...
2013. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Telón vagyok..lassított nettel.-,-"

örülök h ezt engedte h kiírjam

2013. okt. 8. 21:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy csomó lánynál lenne esélyed:) 14 éves vagyok. Nem pasit keresek (4 év kicsit soknak is tűnik nekem ebben a korban). Ha lenne kedved haverkodni akkor írj nyugodtan. :)
2013. okt. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
15 vagyok és a leírás alapján aranyos lehetsz :)
2013. okt. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
(15) szerintem is aranyos vagy :)
2013. okt. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves vàlaszokat:)
2013. okt. 12. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!