Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy végzős fiú,10-es...

Tetszik egy végzős fiú,10-es vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tetszik egy végzős fiú, 10-es vagyok. Már 9-es kromban is tetszett, akkor 11-es volt. Nem mertem megszólítani, most is csak bámulom. Eddig úgy voltam, hogy majd, ha végez a suliban, akkor jobb lesz, meg, hogy úgyis elmúlik, de nem bírom ki. Hogyan tudnék közelebb kerülni hozzá? Ha beégek, visszautasít vagy hasonló, az végig fog kísérni egészen 13-os koromig (mivel 5 éves szakon vagyok), mert ebben az iskolában minden kitudódik és semmi nem felejtődik. Tippek, vagy valami?

16/L


2013. okt. 9. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
sz_pd le, tuti siker : D
2013. okt. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az élet nehéz kérdései.
2013. okt. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Szent Johanna Gimi című könyv sorozatot..Mire elolvasod összejöttök.:)
2013. okt. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tizes mi? Legfeljebb hatos, kedvesem!
2013. okt. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
tudd meg, hova jár bulizni, ott könnyebb ismerkedni
2013. okt. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kollégista vagyok, nem tudok bulizni járni. :( Ő nem kollégista, de nem is abban a városban lakik ahol tanulunk. :/ Annyira veszett ügynek érzem ezt az egészet, de mindig eszembe jut, akkor is ha csak otthon ülök. Gondolkodtam azon, hogy keresek valaki elérhetőbbet, de nem megy. Csak rá tudok gondolni. Eddig még nem volt ilyen velem és sosem hittem, hogy lehet. Mindig azt hittem, hogy mások csak túloznak, de most már értem és nagyon-nagyon rossz.
2013. okt. 10. 18:12
 7/7 anonim válasza:
Küldd el a monogramodat privátban, lehet, hogy ismerlek. Ebben az esetben segítek persze. :D
2013. okt. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!