Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok! Van olyan aki minden...

Csajok! Van olyan aki minden féle válasz után rátok ír priviben?

Figyelt kérdés

Vagy csak engem találnak meg egy páran! :)

Tiszta nevetségesek!

De már uncsik is



2013. okt. 10. 10:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Igen, és bárkit letilthatsz. Letiltás után nem kapsz tőle több levelet. Nincs probléma.
2013. okt. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Számomra sosem volt nevetséges egyetlen ember sem, aki ismerkedni próbál és igen, van amikor sok, van amikor csak 1-2 ember ír. És? mi ebben a pláne?
2013. okt. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért baj az, ha a kérdésedre nem itt válaszol, hanem privátba?


Persze, az más dolog, ha csak úgy rád ír, hogy járjatok.


Pontosan miket is írnak?

2013. okt. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
10 Nem lenne egyszerűbb normális egyenes nőként privátba reagálnod számára? mit igy, ennyire alantasan?
2013. okt. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nekem mindig van...
2013. okt. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Látom sok pasi magára vette! :)

Már leráztam párszor de nem hallgat!

2013. okt. 10. 10:50
 17/23 anonim ***** válasza:
pippantsd le aztán kész, megnyugszik XDDDDD
2013. okt. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Akkor még sokáig kanos lesz! :D
2013. okt. 10. 10:56
 19/23 anonim ***** válasza:

Én is van többször is, hogy ráírok privátban 1-1 kérdezőre, válaszolóra, de nem ismerkedési céllal teszem, hanem a kérdés kapcsán. Ők persze ezt nem tudják, aztán ezért is tojnak az üzeneteimre. Bár nem mindenki, mert vannak, akikkel egész jól lehet eszmét cserélni itt.

Az mondjuk vicces volt, hogy tegnap kitett egy kérdést egy 21/L, hogy lenne-e kedve valakinek beszélgetni, ráírtam (beszélgetési, és nem ismerkedési céllal), de nem írt vissza. Tegnap egy 17/L-re is ráírtam, beszélgetési céllal (ilyen volt a kérdése), ő se írt vissza.

Persze olyan is lehet, hogy valaki egyáltalán nem akar privátozni, mert pl. nincs rá ideje. De hogy első üzenet után kitalálják, hogy ismerkedni akarna az illető, ez azért fura, bár biztos vannak, akik kicsit "pikánsabb" módon fejezik ki rögtön szándékukat.

2013. okt. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Van hát, és ha visszaírok nekik akkor pár levél után elhallgatnak, úgyhogy egy ideje már nem válaszolok. így minek?
2013. okt. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!