Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok mitől tartottok férfias...

Csajok mitől tartottok férfiasan vonzónak valakit?

Figyelt kérdés
2013. okt. 9. 21:57
 1/8 NyolcOne9 ***** válasza:
33%
Ha azt írom, hogy a pénzétől, akkor lepontoztok?
2013. okt. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1# Igen.


Kérdező: A nők akkor néznek meg egy férfit ha jóképű, izmos. Persze vannak olyanok is akik a mackósabbakat szeretik. A legtöbb nőnek az a fontos hogy legyen szíve a fickónak. De persze mindig vannak kivételek. Vannak a k***ák akik a pénzre mennek.

2013. okt. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

NyolcOne9 - én nem pontozlak le, mert erre a kérdésre szerintem hasznos válasz. Nem tetszik és nem tetszik alapján pontozok. A véleményedet kérdezik, ami bármi lehet.

Férfiasan vonzónak azt tartom, akinek van valamiféle kisugárzása... Nehéz megfogalmazni, de kell legyen neki egy jellemvonása, ami megfog.

2013. okt. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
58%
legyen férfias megjelenése: amikor meglátod ne az jusson róla az eszedbe, h milyen b*zi mászik már feléd? hanem legyen biztonságot sugárzó, ha kell akkor tudjon megvédeni, ne legyen egy piszkafa ( avagy nem árt ha van rajta izom :D ), legyen kedves, figyelmes, jó beszélgető partner, ne legyen papucs, hanem legyen egy markáns fellépése :)
2013. okt. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2. Te biztos hogy pasi vagy
2013. okt. 9. 22:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem talált. Lány vagyok ;)

2# voltam

2013. okt. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1. válaszadó, nem. Akkor sem, ha lány vagy. Mert benned legalább akkor annyi gerinc van, hogy beismered. A többség messze nem ilyen...
2013. okt. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha Alfa Rómeónak hívják.
2013. okt. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!