Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok! Van olyan aki minden...

Csajok! Van olyan aki minden féle válasz után rátok ír priviben?

Figyelt kérdés

Vagy csak engem találnak meg egy páran! :)

Tiszta nevetségesek!

De már uncsik is



2013. okt. 10. 10:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

16


Számodra ez érdem? jaj...


12+14 nő voltam és nem pasi, de borzasztó látni ahogy rázod magad, és adod elő, ami után nem az tünik elő hogy egy klasz és erős nő lennél, hanem pont a fonákja.

Gondoltam finoman szólók..

2013. okt. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

dehogy lesz kanos :D


gondolj az állatokra(leginkább rovarokra)...

szexelnek a nősténnyel, utána vele soha többet nem, sőt rosszabb esetben a nőstény megeszi a hímet, csináld te is ezt XDDDDDD


van olyan fáérfi aki így működik :D Hány éves vagy amúgy? :D

2013. okt. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én ritkán szoktam ráírni emberekre itt, de akkor is csak úgy, hogy ha privátban akarok egy kérdésre válaszolni, mert sok benne a morzsa...


Általában inkább rám szoktak a lányok írogatni, viszont nekem az a problémám, hogy igen hamar ellaposodik az egész. Nincs téma, ők nem érdeklődnek, meg ilyenek. Pedig elég széles spektrumban vagyok képes hozzászólni a dolgokhoz.


Ha gondolod, dobhatok rád egy privátot, hogy érezd a törődést. :)

2013. okt. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!