Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normális, ha tiniszerelemre...

Normális, ha tiniszerelemre vágyom, felnőttként?

Figyelt kérdés
Úgy szeretném megélni azt az igazi tini szerelmet, annyi fiatal 14-17 év körüli tini párt átok, egymást nyalják, falják, egymás ölében ülnek, látszik, hogy imádják egymást stb. Én is erre vágyom, de már lassan 24 leszek... Emiatt folyton 14-16 év körüli lányokkkal kavarok, de valahogy nem találom az igazi lányt, legutóbb is csak smárolásig jutottam egy lánnyal és kész, nem éreztem azt, ami miatt úgy éreztem volna, hogy igen mi összetartozunk, de más lánynál sem érzem az igazi varázst, közben meg telnek az évek és ez is zavar már, eddig csak párszorvoltam szerelmes, az is tiniként, de akkor még annyira nem értettem a lányokhoz, annyira félénk srác voltam, h ránézni sem mertem a lányokra, pedig így utóleg már tudom, hogy több lánynak is bejöttem, de én nem élveztem ki a tini éveimet, mint mások, így szerintem emiatt lélekben mgé miindig kissrác vagyok kicsit, legalábbis részben és úgy vágyom, hogy legyen egy kapcsoaltom egy fiatal tini lánnyal és úgy igazán jót hülyéskedjünk, szórakozzunk, közben szeressük egymást, égjen köztünk a láng, a szenvedély. Az a vicc, hogy sokan néznek tininek, mintha testileg is azon a szinten rekedtem volna. Ja és a korombeli lányoknak nem tetszem, legutóbb is egy 14 éves lánnyal smároltam, bejöttem neki, de valahogy én nem éreztem mást iránta, mitn testi vonzalmat, kihasználni sem akartam, inkább hagytam a fenébe. JÓ lenne olyan lányt találni, akibe tényleg bele tudok szeretni, akinek a lelke, személyisége is meg fogna, nem csak a teste végre. Úgy látom, ez a főprobléma, nem találom azt a lányt, akivel lélekben passzolnán. Kölcsönös lenne a vonzalom.

2013. okt. 11. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Pedó Pádre!
2013. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te pedofil vagy?
2013. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát koma... ezzel én is valahogy így vagyok. Én sem éltem ki magam kiscsávó koromban,most meg hiányolom a kézenfogva sétálós,puszilkodós dolgokat. Pedig volt már néhány komoly párkapcsolatom de nekem mégis az ilyen "gyerekszerelem" feeeling hiányzik. De szerintem egyébként nem normális és nem egészséges dolog. O.o
2013. okt. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak nem te vagy a margitszigeti mutogatós bácsi?
2013. okt. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenki fiatal pipihúsra vágyik , csak valaki saját magának sem meri bevallani.Illetve megítél másokat mert neki nem jut...Azokat a kis taknyokat akik meg most beugatnak , megkérdezném 20 év múlva , hogy miképp vélekednek erről...Hasonló cipőben vagyok mint te.Rám is buknak a tini csajok , pedig nem rájuk hajtok...És engem is vonzanak.Talán mert nem volt részem olyan tiniszerelemben , ami beteljesült volna.Ezért vágyhatsz rá.Bár én azért 18 év alatt nem megyek bele kapcsolatba , igaz én 36 vagyok...Azért kíváncsi lennék , mondjuk aki itt fröcsög , 50 évesen mit szólna , ha rámászna egy 18-as bombázó...Minimum eljátszana a gondolattal , az más kérdés hogy lenne e vér a pucájában meglépni...
2013. okt. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem csoda, h Nincs komoly kapcsolatod, ha 14-16 evesekkel kavarsz.
2013. okt. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 My Conserve ***** válasza:

Hát szerintem te egy éretlen fiú vagy, és bizonyára vannak éretlen lányok is. Köztük megtalálhatod a lelki társadat, akikkel átélhetnéd ezt a kézfogós fázist is.


De eleve nem értem, miért gondolod azt, hogy 24 évesen már túlkoros vagy ehhez. A másik kezét megfogni, a másikkal hülyéskedni, szenvedélyesen szeretni őt, ezek minden fiatalkori szerelemnek a részei lehetnek, nem csak a tizenéveseké.

2013. okt. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
1.te még fiatal vagy de ha már a tiniszerelemnél tartunk akkor szerintem jobb lenne 22 illetve 20 évesek társaságát keresned ha már nálad fiatalabbal akkarsz járni. 2.ez kicsit téleg pedo maciság -.-
2013. okt. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
14-17 évesek aztán nagyon imádják egymást. el vagy tévedve. egy fiú abban a korban bármely szebb lánnyal szívesen nyalná-falná egymást, ahhoz nem kell imádni. hol élsz te?
2013. okt. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!