Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! A lentebb leírt dolgok...

Fiúk! A lentebb leírt dolgok nagyon zavaróak számotokra egy lányban?

Figyelt kérdés
Kezdeném azzal hogy elég csóró vagyok úgyhogy az öltözködésem is elég szegényes de azért amennyire a pénztárcám engedi igyekszek ízlésesen öltözködni és nem vagyok igénytelen. Elég nagy hülyeség de nagyon utálom a hajam mert hiába veszek 68 féle sampont, balzsamot meg ki tudja mit a hajam olyan fésülés után 30 percel (vgy kevesebb) mintha akkor ugrottam volna ki az ágyból egyszóval néha idétlenül nézek ki néha meg úgy mint aki kicsit sem törődik magával pedig ez nem így van. Jártam többféle fodrásznál hogy hátha tudnak segíteni de semmi. :/ A viselkedésem meg szerintem elég taszító tud néha lenni mert elég gyakran vannak dühkitöréseim de ezen hál'istennek nagyon sokat sikerült változtatnom pozitív irányba. Egyéb iránt mindig szétszort vagyok és mindent elfelejtek de igyekszek megbízható lenni és szerintem megy is. Àlltalában elég komoly vagyok és visszahúzódó nem nagyon járok buliba vagy hasonló helyekre. A lényeg hogy mennyire vonz titeket egy ilyen lány vagy mennyire taszít és min kéne változtatnom?
2013. okt. 12. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Engem csak a dühkitörések taszítanának. Meg az se mindegy, h mindig komoly vagy-e, v azért lehet veled hülyéskedni is.
2013. okt. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok mindig komoly az unalmas lenne. :) Csak néha kiállhatatlan vagyok az 1000 féle rigolyámmal :D Meg elég gyakran van hogy elgondolkozom és csak bámulok magam elé ezért már azt is megkaptam hogy olyan vagyok mint egy zombi.
2013. okt. 12. 10:38
 3/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. okt. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyik sem előnyös tulajdonság de ha megszeretem akkor teljesen elfogadom.

17/F

2013. okt. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem zavar.. Öltözködéshez: Nem szeretem a pláza krvákat..

Haj: ha nem tudsz vele mit kezdeni, nem találtál rá megoldást nem zavar...

Viselkedés: A komolyság sokszor unalmas.. A dühkitöréseket egész jól tudom kezelni, szoktam én is idegesíteni az embereket szóval a viselkedésed sem zavarna.. :D

Teljesen rendben vagy NÁLAM :DDD

17/F

2013. okt. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor kezdek megnyugodni hogy nem fogok egyedül meghallni :D Vagy egy rozzant házban 50 macskával :D
2013. okt. 12. 10:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha megfelelő emberrel akarsz kapcsolatot kialakítani, akkor nem fogsz 50 macskával 1 rozzant házban éldegélni.. :DD
2013. okt. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A dühkitörés a hátrány (attól függ milyen....szétversz valamit, vagy csak kiabálsz mint a fába szorult féreg :D )


A többi nem baj.

2013. okt. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én kb ilyen vagyok csak a fiúban. Eddig még nem volt olyan lány akit ne tudtam volna kiborítani, hozzáteszem nem szándékosan, egyszerűen csak magamat adom de ezek szerint én eben vagyok jó. Most épp a rozzant házra meg a macskákra gyűjtök de nem sok sikerrel.
2013. okt. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Inkább csak kiabálok szétverni nemszoktam semmit.
2013. okt. 12. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!