Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Baj hogy nem járok diszkóba?

Baj hogy nem járok diszkóba?

Figyelt kérdés
Ma pont azzal koptattak le, hogy nem vagyok bulizós, mert nem járok oda és nem iszom alkoholt. Momdtam, nekem más a buli, de ha neki minden hétvégén a pia, diszkó a buli ahol elveri a fizetését,akkpr ne is folytassuk az ismerkedést. Psze meg sem próbált maradni. Nem vagyok kocka, sem otthonülő, de sosem mozgatott ez a két dolog. Nagyon bánt, hogy azt mondta, nem vagyok bulizós meg milyen hogy ebben a korban nem iszom...viszont jó, hogy ki tudtam mondani a végszót. Lehet kezdek érni? Nagyon bánt, hogy mindig ilyen nőkbe futok bele és pancsernak mondanak.... Más nőre vágyom. 23/f

2013. okt. 12. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem
2013. okt. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tőlem azt csinálsz amit akarsz :)
2013. okt. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
egyáltalán nem baj,én sem szeretem a diszkókat,inkább járok koncertekre.
2013. okt. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Álompasi vagy :) 20l
2013. okt. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem nevezném gondnak, de tény, hogy ezzel a lánnyal nem illettetek volna össze amúgy sem.

Mindenesetre szórakozz úgy, ahogy te szeretsz és próbálj azokból a körökből barátnőjelöltet találni, akkor talán ez a probléma sem fog megjelenni.


Tény, hogy jó dolog, ha kiállsz magadért és közlöd vele a saját elképzelésed ahelyett, hogy elmentél volna vele bulizni csak azért, hogy ne szakíts vele. Mondjuk ezt a szintű önállóságot, azért csak el lehet várni egy 23 évestől. :)

2013. okt. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Diszkóba én sem szeretek járni.Zavar a sok idegen akik nyomulnak ezerrel.


De a házi bulik mindig felejthetetlenek,nem nyomul senki az emberek nagy részét ismerem mindig :)


21/L

2013. okt. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szívemből szóltál, kérdező. Csak ne add lejjebb. Viszont ez azt is mutatja, hogy sajnos rossz körökben keresel nőt... állj odébb szerintem és intelligensebb társaságot keress magadnak.


22/F

2013. okt. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Álompasi nem vagyok, rég lenne normális barátnőm. Házi buli jöhet. Keresnék normális társaságot de mindig kocsmahuszárokba botlom:D
2013. okt. 12. 17:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne szerénykedj. Igenis álompasi vagy. Akarlaaaaak :$
2013. okt. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


Fel a fejjel! Hasonló cipőben járok én is. Ebben a korban sajnos ez a divat. Engem nem pancsernak, hanem 'különlegesnek' mondanak, meg hogy bármelyik nő örülne ha ilyen barátja lenne aztán mégis egyedülálló vagyok :D


Foglalkozz inkább a hobbiddal aztán úgyis a leglehetetlenebb pillanatban fog rád találni a nagy Ő.

2013. okt. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!