Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Társkeresőn az idősebb nők...

Társkeresőn az idősebb nők miért villognak ÁLLANDÓAN a dekoltázsaikkal?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy mindenki, de szinte a (35+)-os korosztályból tesz fel olyan képeket, ahol a dekoltázsa van főszerepben.


Ezzel csak az a baj, hogy legtöbbjüknek a hormonváltozások miatt lesz nagy a melle ilyen korára, ja meg hát ugye az életmódja miatti HÍZÁS is nagy tényező!


Szóval egy olyan dologgal villog, amiért a kisujját nem kellett mozdítani, sőt azt lehet mondani, hogy a nem teljesen kifogástalan életvitele ellenére kapta ajándékba a dudákat.


Amúgy én birom ezeket a nagy dudájú idősebb nőket, de ha már nemek egyenlősége van meg ilyesmik, akkor a pasiknál a pocak miért ciki? Pedig szinte ugyanazon körülmények miatt lesz pocakos egy férfi, ami miatt egy nő asszonyos!


És a nők meg rendre nem fogják fel, hogy a pasiknak MINDENÉRT meg kell dolgozni! A nők nem fogják fel, hogy a kockahasért meg a széles vállért mennyit kell izzadni. Ők azt hiszik, hogy mindenkinek csak ugy kinőnek ezek a dolgok, mint nekik a mellük meg ilyesmik!


És persze bír fröcsögni a duci asszonyka, hogy ő ugyan nem szeretne pocakos pasit! Pedig szerintem nem kéne ekkora elvárásokkal lenni a másik fél iránt, ha ő meg nagyságrendekkel kevesebbet tesz a külsejéért!


KETTŐS MÉRCE!


2013. okt. 13. 20:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Azok hivatásosak te hülye!
2013. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
ÍGy van, kettős mérce van a nőknél. Azért teszi ki a csöcsét, mert tudja, hogy mással nem tudná megfogni a pasit kb, de ez a gondolatmenet primitív és önellentmondást szül, miközben ő azt szeretné, hogy a lelkéért szeress végre egy normális, pocakmentes figura. Ezt nektek nők!
2013. okt. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az külön ha ezután meg azért sírnak hogy senkit se érdekelnek a belső értékeik..
2013. okt. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mivel villogjanak? Mással már nem tudnak :D Addig jó amíg nem farkat villant :D
2013. okt. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
hivatásosak? Nem. Mivel nekem vannak tapasztalataim a kérdésben taglalt nőkkel, ezért állithatom, hogy nem prostik.
2013. okt. 13. 20:39
 6/16 A kérdező kommentje:
pl azt csinálják, hogy privát mappába tesznek képeket, és általában pasifogós képekről van szó, amikben már igy totál csak a dekoltázsról szól a kép. Van, hogy melltartóba van és ez szerepel a képen. Vagy lehet csak ilyen behajolós kép, hogy lehessen látni a cickóját!
2013. okt. 13. 20:41
 7/16 anonim ***** válasza:
a narancsbőrös combot rakják fel?
2013. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor Te egy géniusz vagy. Neked még ingyen is megcsinálják,azt amit másoknak csak pénzért:))
2013. okt. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

ja én mondom a nöknek, hogy a hátsójükról tegyenek fel képet, mert elvégre az is nagyon fontos! Nekem pl most ez amire áll a cerka, a nagy popó (nyilván nem az ocsmány hájas, hanem az "asszonyos" :/, széles, kerek)


Popóról meg egyszerüen senki se tesz fel képet.

2013. okt. 13. 20:43
 10/16 anonim ***** válasza:
elég undorító,aki ilyen szemétdombon akar társat,az megérdemel egy nyilvános akasztást mellé.
2013. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!