Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem marad mindenki a...

Miért nem marad mindenki a saját ligájánál?

Figyelt kérdés

Kezd nagyon tele lenni a nem létező tököm azzal, hogy az átlag alatti kinézetű fiúk is csak az átlag feletti lányokat akarják megkörnyékezni. És persze, ha a lány visszautasítja, akkor ő a szívtelen r.banc, akinek csak a külső számít.


Én nő létemre kimondom azt, hogy igenis SZÁMÍT a külső, mert egy kapcsolatban nem csak beszélgetünk, hanem fizikai megnyilvánulása is van a szerelemnek, amihez viszont elengedhetetlen, hogy vonzónak találjuk a párunkat.

Éppen úgy, ahogy a pasik rá se néznek a ronda nőkre, mi sem találjuk vonzónak a csúnya férfiakat. De emiatt szerintem senkit sem kéne megkövezni.


Ezen túlmenően, a "ligatévesztés" a szellemi képességekre is vonatkozik. Nem értem, hogy hogyan nem látják egyesek, hogy egy nála jóval intelligensebb/műveltebb embernél nem kéne bepróbálkozni? És itt most nem az számít, hogy egyetemet végzett-e vagy csak szakmunkásképzőt. Egy fél órás beszélgetés alkalmával kiderül az, hogy ki mennyire intelligens (vagy éppen mennyire nem). Ha ez a különbség olyan szembetűnő, hogy még a vak is látja, akkor ő miért nem veszi észre és hogy jön ahhoz, hogy erőltesse a dolgot?


Miért nincs ennyi önkritikája az embereknek?


Miért nem válogat mindenki a saját ligájából (külsőleg és mentális képességek alapján is hasonlóak közül)


2013. okt. 14. 11:04
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
93%
Csakhogy nincsenek ilyen "ligák". Ízlése van az embereknek, a szebbeknek is tetszhet egy előnytelenebb külsejű ember. Szellemi képességekben meg mindenki megtalálja általában a magához illőt, ott nem nagyon szoktak "ligát" (:D) téveszteni az emberek. Na menj vissza körmöt reszelgetni.
2013. okt. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
akkor valószínűleg csak én vagyok szerencsétlen, hogy általában olyan fiúk próbálkoznak be, akik szellemileg teljesen más ligában játszanak.
2013. okt. 14. 11:09
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak túlbecsülöd magad.
2013. okt. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
Rendben, de konkrét szituációt is leírhatnál, hol történt, milyen környezetben, kik az illetők..
2013. okt. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
nem beképzeltség tisztában lenni a saját adottságainkkal. külsőleg átlagos vagyok, viszont tény, hogy több ész adatott meg, mint a többségnek. beképzeltség ezt tudni? hát akkor beképzelt vagyok, jah. de ezzel nincs megválaszolva a kérdésem.
2013. okt. 14. 11:13
 6/49 anonim ***** válasza:

Az észt nem adják, a tudást meg kell szerezni!

És az ilyen előítéletes emberek miatt tart ott a társadalom ahol!

2013. okt. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:

Csúnya és szép emberekről nem lehet beszélni, mert szubjektív dolog. Viszont tény, hogy vannak emberek, akik lusták törődni magukkal és aztán elvárnák, hogy olyan emberek boruljanak a lábaik elé, akik figyelnek magukra. Ez a mentalitás mind a két nemre jellemző.


A szellemi össze nem illés ellenére való erőltetés meg többnyire abból fakad, hogy az egyik fél elképesztően primitív, a másik fél meg elfinomkodja ennek a megértetését.

2013. okt. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
Ott a pont az 1-esnél.
2013. okt. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
76%

"akkor valószínűleg csak én vagyok szerencsétlen, hogy általában olyan fiúk próbálkoznak be, akik szellemileg teljesen más ligában játszanak."

Amíg így gondolkozol kedves kérdező addig bizony a saját ligádból fognak megtalálni, mert te sajnos, ha hiszed ha nem a korlátolt ostobák közé tartozol. :S

Kirekesztő vagy, és nem elfogadó, klisés, és erősen felszínes.

Az ilyen emberek általában nem műveltek és túl érdekesek. Az hogy neked ilyen igényed van már jó, de amíg ez ilyen formán jelenik meg, mint ahogy leírtad addig sajnos pont egy ligában játszol azokkal akiket nem bírsz. Ha hiszed ha nem ez a kisugárzásodban ott van, és el fognak kerülni azok akik téged érdekelnének, mert taszítani fogod őket. Lesz olyan gesztus, elejtett félmondat, olyan burkolt kinyilatkoztatás amivel leírod magad az áhított "liga" tagjainál. Mert egyébként ilyen liga nincs. Ahogy valaki előttem írta, van hogy tetszik/szimpatikus valaki, és van hogy nem. De ha a nem szimpatikus emberekkel nem vagy ilyen ellenséges elutasító, akkor megszűnnek ezek a ligák a fejedben és egyúttal a környezetedben is.

Rövidebben szólva, fejben még éretlen vagy, fel kell nőnöd ahhoz hogy érett gondolkozású emberek érdeklődését felkeltsd.

2013. okt. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

5-ös: itt is nagyon sok nyafogó srác van, aki leszólja a "szebb" csajokat, hogy mindig lepattintják és emiatt persze ők a szemetek, az előítéletesek és a többi.

de sajnos saját tapasztalatom is van. a külső alapján tényleg átlagosnak mondanám magam, a srácok többsége szépnek tart, ennek ellenére kifejezetten rondák is próbálkoztak. ami alapból nem elítélendő, soha nem is vetettem ezt a szemükre, azonban az már kiveri a biztosítékot, amikor egy primitív, 2 mondatot helyesen leírni nem tudó srác hónapok óta nem száll le rólam. és az tényleg másodlagos, hogy ronda is. az jobban kiborít, hogy buta.

2013. okt. 14. 11:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!