Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit jelent az, hogyha egy...

Mit jelent az, hogyha egy lány kategorikusan elutasít egy fiút, de tudja, hogy a fiú szerelmes belé, majd 3 hónapnyi teljes adásszünet után a lány privát chat-en felköszönti a fiút?

Figyelt kérdés
Váratlanul ért és nem tudom, hogy mit jelent. Mellesleg korábban volt jele szimpátiának, nem alaptalanul kezdtem bele, de váratlanul elutasított.

2013. okt. 14. 11:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem köszönd meg, és kész.


Ha akar valamit, majd keres. De ha ez történik, akkor ne ugorj rögtön. Lássa, hogy elolvastad az üzenetet, de ne válaszolj rögtön. Teljenek el akár napok is.

Tudom talán gyerekes taktikázásnak tűnik ez, de így nem éled bele magad, és a lány is észbekap, hogy veled nem lehet szórakozni. Ha ez a célja, a szórakozás meg unaloműzés, akkor majd jól be fog sértődni. Na ekkor felejtheted el végleg.

Ha viszont bocsánatkéréssel közeledik, akkor egy esélyt adhatsz neki. Egyszer találkoztok, ahol konkrétan rákérdezel, hogy mi az ő célja. Mondhatod, hogy nem igazán érted, mert egyszer ezt már megbeszéltétek, te elfogadtad a döntését. Ha komolyak a szándékai veled kapcsolatban, akkor most neki kell ezt bebizonyítania, te már próbálkoztál eleget.

2013. okt. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Az összes hozzászólás közül ennek volt a legtöbb értelme, valóban jól látod a helyzetet. Valamit akar, de én nem fogok még egyszer hülyét csinálni magamból. Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek!
2013. okt. 14. 13:22
 13/16 anonim ***** válasza:
Kb. azt vártad, hogy azt írjuk amit te gondolsz, és ha nem azt írjuk, akkor neked már nem tetszik! Bocs de ha minket kérdezel, nem a te véleményedet fogom visszhangozni, amennyiben én mást gondolok. "Ennek volt a legtöbb értelme" - A kérdésed nem is az volt, hogy "mit csináljak?"... :D Sebaj, biztos mi vagyunk a hülyék...
2013. okt. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hasonlít ez az én szitumra részben. Kedveltük egymást a csajjal, kölcsönös volt a vonzalom, sokat keresett engem, beleszerettem (nem a külsejébe) minden oké volt kb aztán egyik napról a másikra elutasított de nem volt semmi előjele. Megértettem, elfogadtam a döntését. Persze utána is keresett. Aztán megdumáltam vele, hogy most egy ideig hagyjuk a dolgot, mert nekem ez így szar. Megértette és ennyi, több hónapja nem beszéltünk. Nekem ez sokat segített.


Szerintem köszönd meg neki a dolgot aztán kész. Kedves tőle, de ennyi. Ha akar valamit akkor majd kezdeményez. Ja és ha kezdeményez, akkor ne ugorj azonnal. Persze ha esetleg már megbánta a dolgot (mert ez is lehet, de nem biztos) akkor adhatsz neki egy esélyt ha gondolod. Szóval nem kell szemétnek lenned vele, de azért ne alázkodj meg előtte. Ahogy mások is írták, te már udvaroltál neki eleget, csodálója pedig nem akarsz lenni.

2013. okt. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!
2013. okt. 14. 16:10
 16/16 anonim válasza:
figyelmesség. baráti gesztus.
2013. okt. 16. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!