Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismertem tegnap egy srácot,...

Megismertem tegnap egy srácot, de mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap egy sráccal találkoztam, egy hörcsögöt vitt el tőlem :) Olyan, mintha beleszerettem volna első látásra. Csak rá tudok gondolni egyszerűen. Ennyire nagyon rég volt bárki is szimpatikus. Ő olyan 30 körüli lehet, én 26 vagyok, és nagyon tanácstalan. Valamiért úgy érzem, ha nem teszek valamit, lehet, hogy életem párját szalaszthatom el.

De a nagy kérdés, hogy mindezt hogyan tálalhatnám neki úgy, hogy gyakorlatilag pár szót váltottunk.


2013. okt. 14. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kérdéseket olvasva valahogy úgy érzem velem igazságtalan az élet ilyen téren, mert engem észre se vesznek a csajok, mintha nem is léteznék. Vajon milyen lehet az élete egy ilyen gyereknek, mint akit leírt a kérdező...
2013. okt. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak elzárkóztál mostanság a világ elől és nem voltál férfi társaságban, ennek pedig következménye az, hogy besétált hozzád egy pasi egy áldott hörcsögért, te meg már egyből rákattantál. Menj és szórakozz és ismerkedj és keress!
2013. okt. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

valószinüleg megvan a száma, amin jelentkezett a hörcsöggel kapcsolatban.


kerdezd meg tole, hogy érzi magát a höri, nagyon aggódsz miatta, hiányzik, és esetleg elmehetnél-e valamikor, pár hét múlva, hogy megnézd, milyen körülmények között tartja őt a pasi. igy bisztos ott marasztal egy kávéra, és elkezdhettek ismerkedni.

2013. okt. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintem ő nem nagyon vette észre, hogy én hogy reagáltam rá, mert eléggé jól el tudom titkolni :D

Szoktam férfi társaságba járni, meg el szoktam járni, de itt a környékbe nincs épkézláb férfi. De nem is idevalósi, ahova én, de nem messze lakik. Valószínüleg soha nem találkoztunk volna, ha nincs ez a kis hörcsög.

Ahhoz meg nincs bátorságom, hogy úgymond meghívassam magamat. Valószínüleg ez halott ügy. De azért várok még tanácsokat!

2013. okt. 14. 23:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért titkoltad el? Ez miért jó? Nőknél ez általános? Ez a kérdés+válaszok arra világítottak rá, hogy valójában lehet hogy ez gyakori. Hogy mindkét fél odavan egymásért már az első percben, de mivel emberek vagyunk, és nem is ismerjük még a másikat, nem fedjük fel az érzéseinket. És igen, lehet hogy a férfi is rólad álmodozik, miközben már soha nem látjátok egymást. :( Belegondolok, hogy lehet hogy van olyan lány aki szintén így érzett velem kapcsolatban, amikor én is vele. És nem történt semmi. Szar. :/
2013. okt. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is megismertem tegnap egy srácot. Há' a Józsi vó't a'!
2013. okt. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Leginkább azért titkoltam el, mert most ki tudja, hogy mit szólt volna? Lehet, hogy úgy könyvelte volna el, hogy mindenkivel ezt csinálom, és egy ri.banc vagyok, pedig ilyen még nem volt. De ezt ő honnan is tudná ugye.
2013. okt. 15. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!