Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon tetszem neki a jelek...

Vajon tetszem neki a jelek alapján?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik. Az öcsémnek a bátyjának a haverja 15 éves én 14. Együtt szoktuk lent sétáltatni a kutyáinkat,de csak úgy hogy a haverjai is ott vannak így sose lehetek vele kettesben. Nagyon vissza fogott. Amikor velem van mindig nagyon kihúzza magát nagyon figyel arra amit mondok és ha egyszerre többen kérdeznek tőle valamit is nekem válaszol. Ebből én nem tudtam eldönteni hogy tetszem e neki. Sokat skypolnak a haverjaival.Gondoltam bejelölöm hát ha rám ír, de nem mertem. Eltelt 1 nap és bejelölt ő. Még az nem mikor a haverjaival beszélt behívott a beszélgetésbe és órákon át minden féléről beszélgettünk. Rengeteget kérdezett meg én is tőle és mikor a haverjai fél 1-kor leléptek még beszélni akart velem majd írtunk egy másnak és azóta minden nap. Vajon tetszem neki vagy csak a barátom akar lenni? Ha tetszem neki hogy vegyem rá hogy mondja is meg mert én nem merem neki elmondani hogy tetszik az biztos. Előre is köszönöm a válaszokat. :)

2013. okt. 15. 22:19
 1/6 A kérdező kommentje:
***még az nap
2013. okt. 15. 22:22
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, csak nem tudja, hogy hogyan is kellene kezdeményeznie. Egyenlőre ott tart, hogy bejelölt, és elkezdett ismerkedni veled. Biztos sok bátorság kellett,hogy megtegye, főleg, hogy félénk. Próbáld bíztatni. Hívd sétálni gyakran, meg ilyesmi.
2013. okt. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ. Sokat segítettél :)
2013. okt. 15. 22:40
 4/6 anonim válasza:

Egyértelműen tetszel neki!

De hagyj időt és várd meg amíg ő vall neked esetlegesen az érzelmeiről. Addig maradjatok baráti viszonyba, sétáljatok, skypoljatok. Ismerkedjetek meg jobban, valószínűleg ő is ezt akarja...

2013. okt. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. okt. 20. 01:13
 6/6 anonim válasza:
Na? Mi lett a sráccal?:)
2014. okt. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!