Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek tetszem neki?

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

A sráccal közös koliban lakunk, egy ideje egészen jóba lettünk, szoktunk dumálni, néha együtt ebédelni, könyvet kértem tőle kölcsön...

Viszont nemrég voltunk egy buliban, ahol én kicsit kiütöttem magam, annyira, hogy még magamnál voltam, de a járással már gondjaim voltak, úgyhogy ez a fiú vitt fel a szobámba, hozott nekem vizet, megitatott, betakargatott, aztán pedig másnap jött reggel megnézni, hogy élek-e még.


Ezek után én elég kellemetlenül éreztem magam, és mondtam is neki, de megbeszéltük, hogy semmi gáz, bárkivel előfordulhat az ilyesmi.

Azóta is beszélünk, sokat viccelődünk,és amikor találkozunk mindig a nevemmel köszön (szia xy), bár nem tudom ez jelent-e valamit.


A háttérismeretek leírása után szerintetek még van rá esély, hogy tetszem neki, és lépni fog?


18/L



2013. okt. 17. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem lépsz te? Elhívhatod valahová, hamár hazacipelt.
2013. okt. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem van esély . :) hány éves vagy?
2013. okt. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, a srác pedig 20.
2013. okt. 22. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!