Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miket lehet válaszolni a...

Miket lehet válaszolni a tipikus sablonkérdésekre, amik feldobják a beszélgetést? Hogy vagy, mi újság és társai.

Figyelt kérdés
2013. okt. 17. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
kösz jól.
2013. okt. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olyanokat, hogy tegnap összejöttem egy csók erejéig egy olyan aranyos sráccal/lánnyal...tuti feldobja az estét :)
2013. okt. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mit érdekel az téged?
2013. okt. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ezekre semmit. Ha nálam valaki így indít, már nem is folytatom a beszélgetést. Egy minimális kommunikációs készség nálam elvárás...
2013. okt. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy sablon, de mivel lehet indítani a beszélgetést ha éppen semmi terv és nem is történt extra... A hogy vaggyal ugye.


Engem mondjuk a mizu rögtön fel tud cseszni, az az a kérdés amire nem is esik jó válaszolni sem.


Igazából ez hangulat kérdése, hogy hogy fogsz válaszolni a sablon kérdésre az adott pillanatban. Mindenesetre te ne folytasd a beszélgetést a sablon dolgokkal, mert akkor jönnek a sablon válaszok.


Hányszor átéltem az olyan beszélgetéseket, hogy:

"-Szia! Mi újság veled??

-Szia! Semmi. Veled?

-Semmi."

Aztán jött a semmi...


Én úgy tartom, ha valaki sablon kérdéseket tesz fel aztán úgy is válaszolgat, érdektelen úgy az egész. Akkor teszek az egész beszélgetésre.

2013. okt. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mikor kérdezik tőlem : helyzet? Azt valaszolom:- helyzet az van csak be kéne lőni ... Ilyen focis duma dehát pasi vok.
2013. okt. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hol van itt újság?
2013. okt. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!