Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudhatnám meg, hogy mit...

Hogy tudhatnám meg, hogy mit gondol rólam?

Figyelt kérdés
Egy 3 évvel idősebb fiút figyelek már 1 hónapja. Egy iskolába járunk, és minden nap együtt megyünk és jövünk a busszal. Bejelöltem ismerősömnek egy oldalon és visszajelölt. Rengeteg közös ismerősünk van,de még soha nem beszéltem vele. Félek kezdeményezni,meg különben is mindig tőlem idősebb társaságban van. A pillantásunk nagyon sokszor összeakad. Mit csináljak?
2013. okt. 17. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Bogozd ki :D
2013. okt. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha online van írj neki nyugodtan :) kérdezd meg,hogy van blabla.

Másképp nem hiszem,hogy megtudod plusz ha idősebb nálad (bár te sem lehetsz túl sok) értékeli majd a kezdeményezést...szerintem.. :)

2013. okt. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
írj neki :) ha izgulsz, akkor valami kamu dumával is írhatsz, pl elhagytál valamit a buszon (pl. füzet, de ne nagy kamu legyen, pl telefon :D), és nem látta -e véletlenül. aztán innen úgyis beszélgetni fogtok. ha meg marad a kínos hallgatás, akkor valsz nem érdekled, de legalább kiderül!
2013. okt. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Laci az?
2013. okt. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! :D Ez az utolsó jó lesz! :P
2013. okt. 17. 23:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Szóval ő? ..
2013. okt. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Laci? o.O nem xd
2013. okt. 17. 23:30
 8/9 A kérdező kommentje:
Mikor azt írtam,hogy az utolsó jó lesz, akkor az előtted lévőre gondoltam. :D Egyébként, még csak Laci ismerősöm sincs :P
2013. okt. 17. 23:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért majd írd meg a fejleményeket. ( A Lacizós voltam)
2013. okt. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!