Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú aki tetszik...

Vics20 kérdése:

Van egy fiú aki tetszik (szokásos dolog) nagyon de nagyon tetszik, de mikor elmegyek elötte mindig ilyen lesajnáló/fura fejet vágok. Pedig direkt oda szokot forfulni ha a haverjai felém böknek. (bövebben lent) Mitcsinálajak vele?

Figyelt kérdés

Mikor évelején rajzra mentem ezt mondta:szia aranyom! És hogy tarpol!

Aztán még párszor nézzet.Majd lett barátnője. Ö 8dikas én 6dikas. Egyszer mikor lefele mentem a lépcsőn ő szembe jött velem a haverjaival,a haverjai elkeztek huuuu-zni ö rám nézet (egyáltalán nem negativ arcal) majd vissza a barátaira.Sokszor néz és mosolyog rám

Mikor beszéltem egy ultra hülye fiúval ö úgy nézett a fiura mint aki rohadtul féltékeny



#fiú #helyes #tetszik #rám #van barátnöje
2013. okt. 18. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia aranyom!


Ráér még nálad ez, inkább a tanulással foglalkozz. Elsősorban a nyelvtant ajánlom átismételni.

2013. okt. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Tudom, hogy ez a legegyszerűbb dolog amit az emberek mondani szoktak, de kérdezd meg, hogy tetszel-e neki?!
2013. okt. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
na ne már tabletröl nagyon nehéz,hát jo lenne de mindig a haverjaival van és mintahogy emlitettem van barátnöje://
2013. okt. 18. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!