Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy pasit nem érdeklek...

Ha egy pasit nem érdeklek annak az lehet az oka csak hogy nem jövök be neki külsőleg?

Figyelt kérdés
Amúgy szóba áll velem, írtam neki párszor facen is és jót "beszélgettünk" aranyos volt, humoros, érdeklődő, még 1-2 célzása is volt arra mintha bejönnék neki de amúgy semmi. Sem randira hívás semmi ilyesmi. Ha én nem írok neki akkor nem beszélünk, és így már 1 hónapja hogy utoljára chateltem vele, találkozni meg van vagy 2 hónapja is...Ennek az lehet az oka hogy nem jövök be neki külsőleg?
2013. okt. 19. 00:23
 1/8 anonim ***** válasza:
vagy most épp másik csajra vadászik
2013. okt. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ezek szerint nem jössz be neki, hogy külső miatt-e az kérdéses
2013. okt. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szakadjatok már le a face-ről!
2013. okt. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

biztos nem mer elhívni, ha nem ír rád magától gondolom más csaj jön be neki, még ha te erről nem is tudsz


25/F

2013. okt. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Hát, azaz igazság hogy a külső számít elsősorban. Pasiknak is, csajoknak is. Nekem pl. semmiképp sem kellene egy csúnyácska csaj, lehet akármilyen kedves, okos stb. Egyszerűen nem megy, ha nincs meg a fizikai vonzalom. 23/F
2013. okt. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ÍRJ NEKI TEEEEE
2013. okt. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5 nem teljesen korrekt. Valamennyire számít, de ha az illető annyira megnyerő, e fölött elnéznék, személy szerint.


Mi lenne, ha te írnál neki? És csak egy férfi hívhat randira valakit? Hol is vagyunk leragadva? Ha egyenlőség van, akkor te is ugyan úgy megteheted és pont. Amúgy nem hiszem, hogy facebookon hívnék randira egy lányt, ha hívnék, sőt...!


22/F

2013. okt. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

5-ös:honnan veszed hogy a kerdezö csunya???!!!Ö nem irt ilyet.Azert mert en egy pasinak nem jövök be,meg lehetek bomba nö.Söt!Az a pasi baja,ha neki nem jövök be.Izles dolga,ennyi az egesz.Valakinek a szöke;fekete,vörös,alacsony,magas,vekony,molett stb. tetszik.

Kedves kerdezö:kicsit lehetne nagyobb önbizalmad!Ha ugy erzed a pasi nem "veszi a lapot",felejtsd el!!!Nehogy mar te "fuss" utana!!!Nagyon sok pasi örülne,ha veled randizhatna.

2014. márc. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!