Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Volt egy1 szerelmem de a lány...

Volt egy1 szerelmem de a lány aki be beleszerettem a legjobb barátomba szerelmes és úgy tűnik ő is belé hogy lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés
Mint leírtam a kérdésbe a történetet a lányt már "elengedtem" nem is az zavar hogy a legjobb barátommal van hanem ha rá gondolok úgy érzem hogy nagyon nagy üresség van a szívemben és úgy érzem hogy elvesztettem valamit. hogyem magam túl rajta? 16/F

2013. okt. 19. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Foglalkozz valami mással, intenzíven. Próbálj olyan dolgokat csinálni, amik elterelik a figyelmedet. És ha csak lehet, ne találkozz a lánnyal. Persze, ettől se lesz sokkal könnyebb, de talán majd az idő segít. Sajnálom, tudom mit érzel. :'(
2013. okt. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

na, ez már csak akkor lenne cinkesebb, ha mind osztálytársak lennétek :D

egyébként járnak? vagy csak tudod, hogy hogy éreznek egymás iránt? ha járnak, akkor hagyd őket. viszont ha szeretted, akkor elmondtad neki? legközelebb részletesebben :)

2013. okt. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen mind 3-an egy osztályban járunk. Nem járnak de a vak is észrevenné hogy van köztük valami. Ha barátomat kérdezem az osztályról hogy mi a véleménye mindenkiről elmond minket csak a lányról beszél "titokzatosan"
2013. okt. 20. 17:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Elmehetnék látnoknak :D

De te beszéltél a csajjal az érzéseidről?

2013. okt. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem. De mint írtam nem a csajt szeretném megkapni hanem túltenni magam rajta tegnap elmentünk haverokkal berúgni és akkor nem érdekelt már semmi de ez hosszú távon nem megoldás :D
2013. okt. 20. 19:25
 6/6 anonim ***** válasza:

az szep ha 16 evesen mar mesz berugni mert a berugas es az alkohol fogyasztas koszt nagy kulombseg van

hat en aszt ajanlom hgy ne csinalj semit intenziven inkabb a csavot kuld az intenzivre

2013. okt. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!