Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet nő nélkül élni?

Lehet nő nélkül élni?

Figyelt kérdés

regen egyaltalan nem mertem meg hozza szolni sem a lanyokhoz. Iden talalkoztam egy jo parral de egyikkel sem jottem ossze. volt aki nem erdekelt volt aki bunko volt meg lehet annyira nem is mutattam ki h erdekel de mind1 is. Egy ido utan nem tudok mit beszelni, meg telejes oszinten nem is akarom az eletemet kitarni.

most beszelgetek egy csajjal fbn meg van egy masik csaj is de nem merek talalkozni meg igazabol mar meg is untam. Annyi h legalabb mar nem tartom magam alacsonyabb rendunek es nem felek toluk.



2013. okt. 19. 12:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nem
2013. okt. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet,de nem érdemes.:D
2013. okt. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Lehet!Miért ne lehetne?! Én a pasikkal vagyok így.

L

2013. okt. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

1 lány van az életemben akire tudok úgy nézni mint "nőre", az összes többi még csak nem is érdekel.


Szingli, de úgy hiszem hogy nem érdeklem őt, így valószínű hogy nem lesz nő még egy ideig az életemben. (immáron 8 éve van ez). Az egyetlen barátnőm még 11-12 évesen volt, komolytalan volt az egész.

2013. okt. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 vakondka ***** válasza:

Lehet, de nem érdemes.

Egy a lényeg: soha ne add fel!

FB helyett inkább társkereső weboldalakon próbálkozz.


"Az a kommandós aki mindig lő, egyszer úgyis eltalál valakit"

2013. okt. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Lehet nő nélkül élni..

Olyan mintha hiányozna a pl. karod..

Egy idő után megszokod hogy nincs de mégis örülnél ha meglenne...

2013. okt. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy. Mert 25-28 évesen nagyon meg fogod bánni, ha marad ez a hozzáállás. Tapasztalatból mondom.
2013. okt. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
22 vagyok es nem sirankozas de minek kezdjek barkivel is amikor ugyis tudom mi lesz a vege? Eddig sem jott ossze egyik sem lenyegtelen h amiatt h mert nekem nem jott be vagy masert
2013. okt. 19. 12:43
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt a félek a másik nemtől, meg alacsonyabb rendű vagyok dolgot...és ezt nem csak rád írom, hanem akár az ugyanilyen hozzáállású lányokra is...senki sem alacsonyabb rendű senkitől!!


Te meg kérdező még csak 22 vagy, úgyis leszel te még fülig szerelmes, csak idő kérdése...

2013. okt. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

ez az alacsonyabb rendu dolog nalam a multra vezetheto vissza es sokaig nem voltam lanyok kozeleben sem tekintve h fiu iskolaba jartam.


amugy mar 22 vagyok kizart h en valamikor szerelmes legyek vagy h talaljak valakit. Az elmult evek sem ezt bizonyitjak. Meg talan ha 18 lennek de igy. Nagyon gyorsan megy amugy is az ido.

2013. okt. 19. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!