Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem tetszem senkinek?

Miért nem tetszem senkinek?

Figyelt kérdés

Itt nem külső tényezők sokaságára gondolok, hogy csúnya vagy jóképű vagyok-e (én valahol a kettő között látom magam).

Inkább arra, hogy vajon milyen viselkedési normáknak nem felelhetek meg ezek szerint, hogy hosszú hónapok óta nem voltam kapcsolatban és akárkivel is ismerkedtem utóbbi időkben semmi nem lett belőle.

Őszinte vagyok és nem játszom meg az agyam és ha erre van szükség akkor inkább maradok egyedül minthogy másnak adjam ki magam. Viszont ez így mégsem állapot, elég magányosnak és értéktelennek érzem magam emiatt, hogy nem kíváncsi rám senki.

Tudnátok esetleg tippeket adni, milyen körű megnyilvánulásokra próbáljak figyelni, vagy esetleg egy két jó tippet ismerkedésre?

fiú vagyok.


2013. okt. 19. 14:36
 1/2 My Conserve ***** válasza:

"inkább maradok egyedül minthogy másnak adjam ki magam"


Ez oké, de vedd észre a különbséget aközött, amikor valaki másnak hazudja magát, mint ami, és amikor valaki megváltozik, hogy érdekesebb legyen.


Ha például valami olyasmibe kezdesz, olyasmit csinálsz, ami eddig nem volt jellemző rád, az nem feltétlenül hazugság. Egyszerűen olyan emberré kell válnod, akire kíváncsiak. De nem arra gondolok, hogy csak ilyen képet festesz magadról, nem: tényleg ilyenné kell válnod.

2013. okt. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vedd magad túl komolyan, és a lányokat sem, amikor ismerkedsz.
2013. okt. 20. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!