Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudassam vele, hogy a...

Hogyan tudassam vele, hogy a barátja szeretnék lenni? (rendkívül bonyolult) 14/F

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 és 1/2 éves fiú vagyok.

Régebben (kb 3-4 hónapja) megismertem egy nagyon szép és kedves lányt (kb. fél évvel fiatalabb nálam), azonban utána 2 hónapig nem beszéltünk.

Pár napja felkerestem facebookon, és azóta órákat beszélgetünk vegyes témákban.

Az első dolog amit a miújság kérdésemre válaszolt hogy tegnap szakított a barátjával.

Egyszer olyat is mondott, hogy van aki tetszik neki, de ő nem akar kezdeményezni.

Nekem Ő nagyon tetszik, de még sose volt barátnőm és nem tudom hogyan kéne tudatnom vele a céljaimat.

Addig már eljutottam, hogy szégyen facebookon keresztül barátnőt szerezni, szóval el kéne hívnom őt valahová.


Nos ezek az én gondolataim. Kinek mi a véleménye? Mit tudnátok javasolni nekem?


2013. okt. 19. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:

aranyos vagy, ez aztán a rendkívül bonyolult helyzet :D

viszont elég intelligensnek tűnsz, így nem hiszem, hogy különösebb tanácsra lenne szükséged...jó duma, beszélőkészség, hívd el valahova, kis figyelmesség, azt kész

2013. okt. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1. lépés: hívd el valahova! A többi már jönni fog magától.
2013. okt. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek a választ! :D

Most arra várok, hogy bejelentkezzen facebookra, és megkérdezem, hogy holnap el tudunk-e menni sétálni.

Majd adok helyzetjelentést.

2013. okt. 19. 19:21
 4/5 anonim ***** válasza:
ez a beszéd ;)
2013. okt. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de aranyos :))
2013. okt. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!