Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beleszerettem egy csajba, aki...

Beleszerettem egy csajba, aki nem is létezik. (? )

Figyelt kérdés
Múlt héten azt (is) álmodtam hogy egy csaj oda jött hozzám megpuszilt én meg megöleltem. Nem tudom valahogy sokat gondolok rá. Főleg aznap egész nap csak arra gondoltam. Most már kezdem feledni de szerintem nagyon furcsa az egész. Veletek volt már ilyen?? Köszi a választ!

2013. okt. 19. 18:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ilyet én is álmodtam kétszer is.

És és mindkétszer több hónap kellett míg valamennyire elástam a tudatomban.

Olyan furcsák ezek az álmok, ilyenkor kiszolgáltatottá válok és valahogy minden gond, fájdalom, stb...semmisé válik és olyan bódult állapotba esek.

Legutóbb 4 vagy 5 hónapja álmodtam egy lánnyal és olyan furcsa volt, megzavarodik az agyam kémiai akármije és.....olyan furcsává válok.

21f

2013. okt. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
rajzold le művészi pontossággal, és vágd be a google képkeresőbe hátha ad ki rá vmit
2013. okt. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
#9 jól mondja, az agyunk valamilyen szinten minden arcot megjegyez, aztán párat felhasznál az álmokban, esetleg személyiséget is kapcsolhat hozzá... Pl. lehet, hogy egy felnőtt rémálmában gyilkosként jelenik meg az az ember, akitől 6 évesen fagyit vett egy nyaraláson :)
2013. okt. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A 3. igazat mondd, tényleg létező emberek azok, akikkel álmunkban találkozunk! Én is olvastam erről! :)
2013. okt. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
-d
2013. okt. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Èn mondtam neki hogy létezem..de nem hitte el
2013. okt. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D Na utolsó akkor melyik városba láthattalak? :DD
2013. okt. 19. 21:08
 18/20 A kérdező kommentje:
Szerintem megvan a csaj.. De nem tetszik egyáltalán. De a suliban a csaj rám nézett és hirtelen kb 1 mp-re beugrott az álom meg minden. Utána hiába néztem már nem volt semmi. De az a kb. 1 mp nagyon durva volt. Hihetetlen...
2013. okt. 22. 22:05
 19/20 anonim ***** válasza:
Éhes disznó makkal álmodik...
2013. okt. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
??????
2013. okt. 23. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!