Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért fejezik be a nők a...

Miért fejezik be a nők a beszélgetést, ismerkedést rövid idő alatt Facebookon?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, bejárós. Túl közel van az egyetem, nem mindegy, hogy pár ezer Ft-os bérletre vagy kolira, albira költök havonta. 3 munkahelyen dolgozok, mindent elvállalok, amit csak lehet, mert a tanáraim a munkaadóim is. 2 órát vesz el minden napomból az utazás és sokszor pénteken, szombaton is a levelezős órákra is be kell járnom. A munkákon nincs határidő, de azért minden kb tegnapra már kellene.

Naponta azért lenne idő egy barátnőre, 1-2 órát biztosan tudnék rá szánni naponta. Szerintem ez elég idő. Épphogy csak ismerkedni nem tudok. Miért? Mert egy komoly kapcsolathoz nekem rendszeresen több órát kellene bulikban, szórakozóhelyeken töltenem. De amúgy a vonaton, ilyen helyeken nem illik/nem nézik jó néven az ismerkedést .

Facebookon még menne is, ha a nők nem fejeznék be idő előtt a beszélgetést. Az sem derül ki, hogy most miért hagyták abba. Nem indokolják meg. Ez miért van? A hibáimat sem látom, így nehéz rajtuk korrigálni. Túl komolynak tűnök, ők meg még ki akarják élni magukat? De ha meg perverz módon írnék, akkor meg az lenne a baj szerintem. Mi a teendő ilyenkor? A munkák felmondása nem járható út...



2013. okt. 19. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Én már igazán régi motoros vagyok ebben, sok csajjal leveleztem, randiztam is. Folytatni kell a próbálkozást, és majdcsak lesz valami. Menj fel társkeresőkre, chatelj esetleg, és légy türelmes. Menj rá a nőkre, ne várd, hogy majd ők felszednek, persze ez is előfordulhat. Sajnos viszont az internetes ismerkedés kevésbé domináns manapság, mint régen.


31F

2013. okt. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!