Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezik olyan, hogy a fiúk...

Létezik olyan, hogy a fiúk félnek a túl "tökéletes" lányoktól?

Figyelt kérdés

Nem tartom magamat tökéletesnek, de a környezetemben élő fiúk/férfiak, mind ezt mondják. Nem tagadom, tényleg elég csinos vagyok. Magas, csinos testalkatú, szőke, türkizkék szem. Esztétikusan, nőiesen öltözködöm. Szép arcom van, csak minimális sminket használok. Nagyon vidám vagyok, szeretek beszélgetni, nyílt vagyok mindenre. Nem az a tipikus korombeli lány. Plázázás helyett inkább sétálok a városban, kirándulok. Intelligens, művelt vagyok. Nagyon jó gimnáziumban vagyok végzős. Rendszeresen sportolok. Eddig két barátom volt. Mind ketten azt mondták a kapcsolatunk végén, hogy ha már fele ilyen "tökéletes" barátnőt találnak ezek után, boldogak lesznek.


De valamiért mégsem talál rám fél éve a szerelem. Először még nagy hévvel vetik bele magukat a pasik az ismerkedésbe, de miután megismernek, belelátnak a személyiségembe, alább hagy az érdeklődés, és egyik pillanatról a másikra örökre eltűnnek szó nélkül. Nem igazán értem miért van ez így, ha a külső vélemények alapján nincs velem baj, sőt!


2013. okt. 20. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy csak te látod magad annak. Túlságosan görcsösnek érezlek, nem érzem rajtad a lazaságot. Nem jó mindig kimértnek lenni, mert az megöli a spontaneitást. :)
2013. okt. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Valakit elrémiszt az ilyen, hiszen úgy gondolja nem elég jó vagy nem tudja azt biztosítani hosszútávon amit te elvárnál :) hiszen ha te ilyen vagy gondolom hasonlóak az elvárásaid is :)
2013. okt. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én félek, mivel valószínűleg visszautasítanának a testi adottságaim miatt. Valaha erős izmos srác voltam, csak aztán egy krónikus betegség miatt lefogytam nagyon, azóta elutasítóak a csajok. Ezért igen én tartanék egy túl tökéletes csajtól, lehet meg se próbálkoznék nála....
2013. okt. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy pont azért kopnak le azok a srácok, akik nyomulnak rád, mert a külsőd alapján arra számítanak, hogy felszínes, könnyű préda vagy.

Sajnos, szerintem a normálisabb fiúk azért félnek kezdeményezni, mert félnek a visszautasítástól vagy attól, hogy nehéz lesz majd megtartaniuk téged, elszeretnek tőlük más srácok.


De hogy mi ennek a megoldása, hogyan lehetne ezt kiküszöbölni, arról gőzöm sincs.

2013. okt. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Megtaláltam neked a tökéletes párt bogaram

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..

2013. okt. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
igen, van. Ha tényleg olyan tökéletes vagy, mindenkiben benne van, hogy nem fog megfelelni neked
2013. okt. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Létezik.
2013. okt. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"miután megismernek, belelátnak a személyiségembe"

Mit találnak ott?:)

2013. okt. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
akkor a belsődön van még mit csiszolni
2013. okt. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

szerintem te igenis felszínes vagy csak nem annyira hogy azt magad túlzásnak tartsd.

az a pár pasi néhány alkalomra összekapja magát hogy "piacképes legyen" de ott elhangozhat olyan dolog miszerint neked az az alap ami nekik a max és inkább nem erölködnek. akik miatt csodálkozol mért húztak el azok valszeg ilyen-olyan infokat csúsztattak magukról és nem akartak lebukni ezért nem lett hosszú


a tinikori barátok nem cucc....ott még a szakadékot mesterségesen át lehet hidalni azzal hogy fiatalok osztálytársak szomszédok stb...

2013. okt. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!