Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez jó ötlet...

Szerintetek ez jó ötlet megismerkedéshez? Ha igen, ennyire "hatásos"?

Figyelt kérdés

Lány vagyok. Nagyon tetszik egy fiú a suliból, akit szeretnék megismerni. Kitaláltam egy tervet, azzal fogok indítani, hogy:

Megállok az osztálytermük közelébe, mintha várnék valakire. Általában mindig sűrűn ki szokott nézni a teremből egyedül, hogy mi a helyzet a folyosón. Ilyenkor megszólítom majd, hogy szia, gyere már ide egy kicsit légyszíves! (Tehát úgy fogom megszólítani, mintha szívességet kérnék) Majd megkérdezem tőle, hogy: te melyik osztályba jársz? És miután elmondta, úgy teszek, mintha meglepődnék: tényleg? (mivel meglepődve teszem ezt ---> ezért aktualitását veszti majd a szívességet kérő mondatom, mivel nem tudna nekem segíteni ---> rögtön másképpen fogok beszélgetni vele, nem tárgyilagosan mint 1 ismeretlennel akit pusztán segítségért hívnék magamhoz, hanem barátságosan) szóval---> és ki az osztályfőnököd? tetszik a suli? stb stb stb tehát felteszek néhány személyesebb kérdést vele kapcsolatban, és így indulna be a beszélgetés...


Szerintetek jó kezdés, vagy valami mást kéne mondanom? Jobb ötletetek van? Nem akarok nyomulósnak tűnni, azért kellene az elején ez a "kerítés"...


16/L


2013. okt. 21. 20:31
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
felejtős
2013. okt. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Jó nagy rib anc leszel te a későbbiekben! :D Ez tetszett! :D
2013. okt. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
#1: hálásan fogadnám a jobbnál jobb ötleteket...
2013. okt. 21. 20:33
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

hát, ezek elég semmi témák, de ezekről is lehet beszélgetni

viszont valami kicsit hát hogy úgy mondjam, piszkosabb, izgatóbb témát is kitalálhatnál a flörtölés határain belül persze ;D

2013. okt. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
ezt melyik filmből szedted?
2013. okt. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
#2: tudod ki lesz ri banc... valahogy azt érzem, hogy téged már sok nő bántott meg
2013. okt. 21. 20:35
 7/25 A kérdező kommentje:
Kedves AzIgazmondó! Én találtam ki ezt. Ha szerinted felejtős, akkor miért kérdezed, hogy melyik filmből szedtem? :))) Inkább írj egy jobb szöveget..
2013. okt. 21. 20:37
 8/25 anonim ***** válasza:

Nem bántott meg sok nő. Én jós vagyok csak.

Hm én nem ezt mondanám neki...

2013. okt. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is szar ötlet.
2013. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 TheHologram ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy hogyan,csak menj oda beszélgetni vele. Amúgy melyik suli?
2013. okt. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!