Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez jó ötlet...

Szerintetek ez jó ötlet megismerkedéshez? Ha igen, ennyire "hatásos"?

Figyelt kérdés

Lány vagyok. Nagyon tetszik egy fiú a suliból, akit szeretnék megismerni. Kitaláltam egy tervet, azzal fogok indítani, hogy:

Megállok az osztálytermük közelébe, mintha várnék valakire. Általában mindig sűrűn ki szokott nézni a teremből egyedül, hogy mi a helyzet a folyosón. Ilyenkor megszólítom majd, hogy szia, gyere már ide egy kicsit légyszíves! (Tehát úgy fogom megszólítani, mintha szívességet kérnék) Majd megkérdezem tőle, hogy: te melyik osztályba jársz? És miután elmondta, úgy teszek, mintha meglepődnék: tényleg? (mivel meglepődve teszem ezt ---> ezért aktualitását veszti majd a szívességet kérő mondatom, mivel nem tudna nekem segíteni ---> rögtön másképpen fogok beszélgetni vele, nem tárgyilagosan mint 1 ismeretlennel akit pusztán segítségért hívnék magamhoz, hanem barátságosan) szóval---> és ki az osztályfőnököd? tetszik a suli? stb stb stb tehát felteszek néhány személyesebb kérdést vele kapcsolatban, és így indulna be a beszélgetés...


Szerintetek jó kezdés, vagy valami mást kéne mondanom? Jobb ötletetek van? Nem akarok nyomulósnak tűnni, azért kellene az elején ez a "kerítés"...


16/L


2013. okt. 21. 20:31
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Szerintem te ne jósolgass semmit. Nem ismerjük egymást, szóval jobb lenne ha a témával kapcsolatban írnál és nem írogatnál ilyet. Azt vágod hogy ez sértő dolog?!
2013. okt. 21. 20:43
 12/25 A kérdező kommentje:
Ha elmondom melyik suli, sokat segít majd az ötletadásban? Szerintem nem, de gimnáziumról van szó.
2013. okt. 21. 20:44
 13/25 A kérdező kommentje:
Aki szerint ez "szar ötlet", oké hát akkor az, köszi az őszinteséget. De legalább írnál akkor valami jobbat...? Mert ezzel nem vagyok kisegítve.
2013. okt. 21. 20:47
 14/25 anonim ***** válasza:
50%
jajj ne legyél már ilyen életképtelen. Elhívnád hétvégén biciklizni vagy olyan dolgot csinálni amit ő szeret...ennyi.
2013. okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

életképtelen? ja hogy már az is vagyok, köszönöm szépen....

szerintem az ilyen nagyon nyomulós lányokat egyik fiú sem szereti, sőt lerázza, ergo nem szeretném rögtön azzal letámadni, hogy jöjjön el velem valahova a hétvégén. még nem is ismer.

2013. okt. 21. 20:51
 16/25 anonim ***** válasza:

Ha már ennyire ötlettelen vagy, mi lenne, ha egyszer szünetben leszólítanád. Elmondod, hogy szimpatikus, és ennyi. Aztán majd elválik.

Jobb, mint a te erőltetett meneted.

2013. okt. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
én pl. rögtön levágnám és nem tetszene... ha kajál a suli ebédlőben, ne adj isten van mellette egy üres hely... ott csapnék le rá ;)
2013. okt. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

köszönöm utolsó, ez eddig a leghasználhatóbb válasz

nem lennék én ötlettelen, csak félek a flörtöléstől így a legelején, ezért tennék fel ilyen közömbös kérdéseket

2013. okt. 21. 20:59
 19/25 A kérdező kommentje:
#17: kerestem már menzán, de eddig még nem láttam kajálni, szóval... természetesen ha ebédes lenne, nem is tettem volna fel a kérdést ide. de így nehezebb a dolgom
2013. okt. 21. 21:03
 20/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a legjobb kezdés az, hogy "Szia, gyere már ide egy kicsit légyszíves! Te melyik osztályba jársz?". Sokat gondolkodhattál rajta, vagy órán találtad ki ezt a tervet, nem? :D Szerintem elég lenne annyi, hogy Szia, hogy hívnak? Jó ez a póló, vagy vmi viccesebbel kezdeni; Jó a fülhallgatód, fiúban nem volt? :D
2013. okt. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!