Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lány odavan értem, de a...

A lány odavan értem, de a mostani kapcsolatából nem lép ki miért?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt, igaz nem rég ismerjük egymást, több mint fél éve van egy kapcsolata, de amióta engem ismert rengeteged beszéltünk skypen, és amikor találkozunk különös szikra van köztünk..


Már feltett olyan feltételezéseket, mi lenne ha miattam otthagyná a srácot, stb...

Mondtam, hogy nem tudom.... de nekem nem közömbös ő


Erre ő is mondta én se vagyok közömbös.


Erre aztlátom facebookon hogy küldözget neki a mostani párja szíveket stb, és ő gond nélkül az összesre odaír ő is egy szívet, vagy hogy ő is szereti(de közbe velem kavar, és mondogatja hogy nem szereti elakarja hagyni. . stb)


ilyenkor mit tegyek?


hagyjam a pi*be a csajt mert velem is ezt fogja tenni vagy mit csináljak?



2013. okt. 22. 01:50
1 2
 1/14 anonim válasza:

Szerintem hagyd a csajt. Igaz, ez nehéz, mert tetszik és vonzó számodra.


De ha annyira oda lenne érted, akkor már ott hagyta volna a srácot és nem játszana így.


Én az ilyenbe nem bíznék meg, mert ugyanezt veled is eljátszhatja X idő után.

2013. okt. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Menekülj. Voltam ilyen helyzetben, mint te. Életem eddigi legnagyobb szerelmi csalódása volt. Soha többé ilyet...
2013. okt. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném tőle, mit tervez?
2013. okt. 22. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha odavan érted, akkor kérd tőle, h válasszon köztetek. Ha a pasiját választja, akkor zárjátok le végleg ezt a játékot. Nehéz lesz, de ha nem akarod, h hónapokig játszadozzon veled a csaj, akkor muszáj.
2013. okt. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 TheHope ***** válasza:
Lehet a pasija nem foglalkozik vele,Te pedig igen. Viszont minden mást megkap tőle,így rád csak annyira van szüksége,amíg kicsit foglalkozol vele. Hagyni kell,nem éri meg...
2013. okt. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Neked is egyszer az lenne a sorsod mint szegény fiúnak akit csak úgy képes lenne elhagyni.:/ menekülj, rengeteg lány van még aki ennél normálisabb is!
2013. okt. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Csak szórakozik veled.
2013. okt. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem tudja mit akar, kell neki egy kis idő. Én is voltam ilyen helyzetben. ha meg akarod szerezni akkor küzdj ezért, éreztesd vele, hogy te megérted és fontos neked :)
2013. okt. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Ez a csajnak csak "kelléknek" kellesz ha azt a fiúval vége akkor ne legyen szingli...
2013. okt. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ennek a lánynak nincs gerince. Egy gyáva kapcsolatfüggő, nem bír egy percig sem egyedül lenni. Szerintem minden beszélgetést küldj el a barátjának, az otthagyja, de akkor már te se szánd meg. Erkölcstelen r...nc.
2013. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!