Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hülye ötlet nem írni egy lánynak?

Hülye ötlet nem írni egy lánynak?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt,akivel találkoztam, úgy vettem észre, hogy kedvel.De mindig én írok őneki.Fordítva nem.

Gondoltam kipróbálom, hogy mikor ír.

Azt mondták, ha érdeklem akkor írni fog. Hát nem írt.

Jó ötlet vagy nem?


2013. okt. 22. 23:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hívd el randira. Amilyen hamar csak lehet. Előtte kérd el a számát, és beszélj vele 2-szer telefonon is. (csak utána hívd el randira.)


Egyébként ha normális a többedik chatelésnél (hamar reagál, mosolygós, nem paraszt, visszakérdez, érdeklődő) akkor nincs nagy gond. ha kezded ezeket elveszíteni akkor lépned kell gyorsan egy következő szakaszba. telefon, majd randi) mert ráunhat egy idő után a chatelésre, és sztem ha leragadsz az online chatelésnél az már eleve halott. Tapasztalat.

2013. okt. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Írtál már neki? Ha nem akkor írjál neki nagyon gyorsan mert lehet, hogy én vagyok az a lány :D Én is arra várok, hogy mikor ír már nekem, de nem akaródzik neki :( Én meg azért nem írok, amit te is írtál, mert tudni akarom, hogy fontos vagyok neki. Ő tudja, hogy fontos nekem.
2013. okt. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!