Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A buliban nem lehet ismerkedni...

A buliban nem lehet ismerkedni normálisan, lerohanás nélkül?

Figyelt kérdés

Ótvar egy buliban voltam tegnap. Nem voltak kiemelkedő zenék, de mindenki úgy csinált, mintha a világ bulija lenne. Legalábbis a tizenévesek. A lányok illegették-billegették magukat, de szokás szerint csak a máz volt erős, a lélek mögötte butácska, vagy erősen korlátozott. Nekem nem ilyen nők jönnek be. Én egy igazi nőt keresek egy buliban is. Aki nem adja könnyen magát, akinek van tartása de aki eltud lazulni is és veszi a poénokat is, és nyitott a közeledésre, ismerkedésre.


Erre előttem illegette magát egy 18 éves pipi is, táncoltam is mögötte, finoman megérintettem párszor a kerek popsiját, de semmi jel, igazából kicsit hagyta is majd odanyúlt védeni a fenekét. Aztán meg elhívták. Most ezt mire véljem? Tiszta szánalom, összezavarja az embert. Tele volt tizenéves nyomi suhancokkal a hely, azokra mennek az ilyen ribik? :-D Hatalmas :-D Velünk, normálisan öltözködő, ismerkedni akaró férfiakkal mi lesz? (Mondom ezt úgy, hogy már voltak barátnőim és nem ezt a trendet szoktam meg ami most megy)


2013. okt. 23. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok ezelőtt elmentem amikor otthon voltam és mintha más világba csöppennék :D tiszta szégyenek voltak a lányok meg tele volt tinibuborékkal szó szerint idősnek éreztem magam és hiába tetszelegtek meg nyomult oda a popsijával egy két leányzó egyáltalán nem tetszett a viselkedésük mint egy állatkert....ezért nem érdemes ilyen helyekre menni jobb a fesztivál ott normálisabb réteg van többnyire :)
2013. okt. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha válaszolsz melyik helyen volt ez, adok egy jó választ amiből meg fogod érteni a helyzetet.
2013. okt. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2-es: Nem Budapest. Vidéki városra gondolj.
2013. okt. 23. 12:51
 4/10 anonim ***** válasza:
ha értenél a lányokhoz tudnád, hogy lány mellét-seggét nem fogjuk meg csak úgy. először a kezét vagy a derekát kellett volna megfogni, közben mosolyogni rá, és késöbb magadhoz húzni finoman, utána lesmárolni. ha valakinek a seggét fogdosod, még jó hogy elküld a fenébe. am jó lenne tudni ilyen helyeket mert akarunk menni vidékre is és pár ilyen kislányt felszedni.
2013. okt. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem fogdostam a seggét, mert azt nem is hagyta volna, táncolás közben érintettem meg párszor. Ő háttal táncolt előttem én meg mögötte voltam. Evidens volt, hogy feltérképezem diszkréten a popsit. Nem vagyok ilyen nyomulós hogy fogjam a kezét, úgyse engedte volna....
2013. okt. 23. 13:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem szokták, a feneküket nekem sem engednék így, megijednének tőle. muszáj így megpróbálni, másképp esélyed sincsen.
2013. okt. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

ne háttal táncolj mögötte! én mindig úgy voltam vele, amikor még a pasizás szóba jött a bulik alkalmával, hogy értékelem, ha egy srác normálisan közeledik, még akkor is, ha nem tetszik az illető. hogy miért? mert volt bátorsága odajönni és ez dicséretes (a seggrészeg egy másik kategória) :D de nagyon fontos, hogy ne hátulról sertepertéljen, hanem lássam az arcát! az arckifejezését és a vonásait! ha mosolyog és ne adj Isten 2 értelmes mondattal tud nyitni, akkor egy egészséges értékrenddel rendelkező lánytól az a minimum, hogy nem lesz bunkó, akár tetszik a másik, akár nem. innen pedig le tudod mérni, hogy a csini külső mögött van-e még valami... de tényleg fontos, hogy ne csak 2 kéz legyen a seggemen.


egyébként, soha nem hittem benne és igazából csak röhögni jártam fel társkereső oldalakra (lányoknak főleg ajánlom, isteni) :D de mit ad az ég, olyan srácot találtam ott, akiért összetehetem a két kezem :) akár ezt is meg lehet próbálni, attól, hogy beregelsz, még nem leszel retard :)


21/L

2013. okt. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7:es 21 éves hölgy, köszönöm a tanácsodat. Elkúrtam akkor ezt. Tanulnom kell még, hiába voltak barátnőim már :D Kicsivel több önbizalmat kell merítenem, mert 10/6-7-es vagyok több nő szerint amúgy és ezt kevésnek érzem küllemre, hogy megfogjam a nőt. :D Oké kipróbálom, de megírhatnád priviben az oldal nevét. Megkérnélek rá.
2013. okt. 23. 13:30
 9/10 anonim válasza:
küldtem üzenetet :)
2013. okt. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most akkor az a baj, hogy könnyen adják magukat vagy az, hogy nem? :D
2013. dec. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!