Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nők! Hogyan tudnék...

Lányok, nők! Hogyan tudnék javítani a helyzetemen (konkrét történet lennt)? F/26

Figyelt kérdés

Kezdjük azzal hogy nem vagyok egy csajmágnes. 3 barátnőm volt, az első kettő ilyen pár hónapos, a legutóbbi több éves kapcsolat. Vége lett múlt nyáron, azóta nincs senki.

Humorommal, közvetlenségemmel, stílusommal próbálok "hódítani", testi adottságaim nem éppen a legjobbak. Alacsony vagyok (174), nem vagyok jó képű, inkább átlagos. Sportos vagyok, évekig igazolt focista voltam.


1 hónapja új munkahelyre kerültem. Megismertem egy nagyon csinos, jó kisugárzású, normális-kedves nőt (25 éves). Nincs senkije, így próbáltam közeledni hozzá. Egész jó kapcsolatba kerültünk, gyakran keressük egymás társaságát, jókat beszélgetünk, húzzuk egymás agyát. Már éppen ott tartottam hogy intimebb témákat is "bevittem", dicsértem, hogy érezze tetszik nekem. Úgy tűnt hogy veszi a lapot és viszonozza is a dolgot ("Szexi a mosolyod, tetszik" meg hasonlók, volt hogy meghallottam rólam beszélget a kolléganőkkel, amikor észrevett zavarba jött teljesen és elpirult)


A probléma ott van hogy megjelent egy új srác is, ő is most került hozzánk. Magas (190), elég izmos (testépíteni jár), férfi szemmel is jó képű. Fizetésünk, egzisztenciánk megegyezik. Ugye a munka miatt ő is szóba elegyedett a kiszemeltemmel. A gond az, hogy amikor beszélgetnek a csaj szinte elolvad a pasitól. Még külső szemlélőként is egyértelmű a dolog. Teljesen zavarba jön és kivirul, mosolyog ha a gyerek hozzá szól. Az meg rá is tesz egy lapáttal, mert állandóan olyanokat mond neki "hogy csak a te kedvedért vettem fel ezt az inget" meg hasonlók. A srácon látszik nagyon hogy félvállról veszi az egészet, kb. másik 3 lánynak is ugyanúgy udvarol az irodában. Neki ez a stílusa, ez a csajozós.


VISZONT! Amikor csak mi vagyunk férfiak, elképesztően parasztságokat mond a srác. A kiszemeltemről olyanokat mond, hogy "tucat csaj, bármikor megkapom, ha nagyon teper akkor talán megb*szom 1x-2x, hadd örüljön. Egynek elmegy" meg hasonlók. Minden nőről ilyeneket beszél, azt hiszi bármit megtehet.


Én azt hiszem szerelmes lettem ebbe a lányba és nagyon rosszul esik ez az egész. Azóta is szoktunk beszélgetni ugyanúgy, de rám nem néz úgy mint erre a bunkó gyerekre. Valami van (nem csak képzelődöm) mert az is látszik hogy velem is különlegesebben bánik (nem úgy haverkodik mint a többi férfival az irodában) de mégsincs az az izzó levegő. Amikor meg jön a parasztgyerek (hiába beszélgetünk) azonnal köddé válok és tátott szájjal hallgatja a rossz csajozós dumákat.


Tudnátok valami tanácsot adni? Hogyan látjátok a dolgot? Megmondom őszintén hogy mivel szerelmes vagyok, nagyon érzékenyen érint a dolog és félek hogy elrontok valamit. Nem szeretnék csalódni.


Köszönöm a segítséget előre is! Fiúk is írhattok, minden tanácsot szívesen veszek.


F/26



ui: azt tudni kell még a kiszemeltemről hogy nem az a k*rválkodós fajta, nem pasizik orrba-szájba, nem fekszik össze amúgy csak úgy senkivel. Eddig két komoly kapcsolata volt (a középsikolás tinirománcokat nem számítva). Csodálkoztam is, hogy van ilyen nő, mondom megfogtam az isten lábát.



2013. okt. 24. 10:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
1 hónap alatt simán elhívhattad volna már randizni. Talán még nem késő, húzz bele, aztán lesz, ami lesz.
2013. okt. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
1. Mindenképpen lépned kell amíg lehet, 2. ha van rá lehetőséged akkor vedd fel a paraszt srác viselkedését telefonnal, diktafonnal akármivel, aztán esetleg ő miatta utasítaná vissza a randit akkor ez legyen a joker-ed.
2013. okt. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez a vonat már elment. Keress mást.
2013. okt. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1: még be sem illeszkedtem az új munkahelyre rendesen, a lakást is épphogy berendeztem. Úgy voltam vele, hogy ő egy komoly nő, komoly szándékkal, tettekkel lehet megszerezni. Eszemben sem volt rárontani egy hét után hogy "gyere el velem", főleg hogy külsőleg átlagos vagyok. Engem akkor szeretnek meg a nők, akkor tetszem nekik ha megismertek.


2: tudom hogy lépnem kell, csak úgy gondolom hogy a srác ellen nincs fegyverem. Nem tudok felmutatni semmit (csak hosszútávú belső erényeket) amiért engem érdemes választani. Lejáratni nem akarom, az olyan gyerekes. Attól hogy beköpöm, még nem lesz egyenes utam a csajhoz, sőt én leszek rosszabb helyzetben az árulkodással. Előbb-utóbb magát is lejáratja a srác, de félek hogy addigra már késő lesz és "elviszi" a kiszemeltemet.


3: hát remélem hogy nem így van, de ha külső szeemlélődőként így látod, mindenképpen átgondolom a dolgot

2013. okt. 24. 11:55
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

Nézd a jó oldalát. Ez a helyzet rádöbbentett, hogy mi az, ami bejön a lányoknak. Ez a srác jó példa erre. Lazaság, magabiztosság, határozottság. És ami a legfontosabb, úgy gondolkodik, mintha ő lenne a lányok álma. S mivel ezt is sugározza ki...


Kezdj el változni, meglesz az eredménye.

/F

2013. okt. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne változz olyanná amilyen ne vagy, ne hallgass a pua emberekre, Te nem vagy "csajozós típus" és nem is leszel az.


Neked más előnyeid vannak használd ki azokat, építs azokra és ne olyan csajokra vágyakozz akiknek a bunkó gyurmák kellenek.

2013. okt. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

174 cm meg nem alacsony, neked az onbizalommal vannak gondjaid,

es igen, a vasat is addig kell utni mig meleg, a tied meg elegge kihult

2013. okt. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Próbálj minél közelebb kerülni a lányhoz, amíg lehet. Ha már viszonylag beleférkőztél a bizalmába, említsd meg neki ezt a srácot, hogy miket mond a csajokról. De ne támadd le, higgadtan hozd szóba.

Ha a csaj még mindig arra a másik csávóra fog bukni, akkor egy tipikus kis hülye csitri, akinek számít az, hogy menő, nagy dumás pasija legyen. Ilyen nővel nem is éri meg foglalkozni.

De te, megváltozni ne változz meg más kedvéért.

2013. okt. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Itt az ideje tökösnek lenni,mondd meg a jóképű új srácnak,hogy ne legyeskedjen a nő mellett,mert neked komoly szándékaid vannak vele.

Szard le,bármit mond ezután.


Menj,hívd el a nőt randira;mondd neki,hogy a kedvencét főzöd (vagy legalábbis valami kedveset)...


Ennyi. Ha arra nem vagy képes,hogy felülkerekedj a másik fickón.... SZÓVAL hajrá.

2013. okt. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

# 5/9: igazad lehet, de én nem tudok más lenni mint aki vagyok. Az már megjátszás lenne, azt meg nem lehet hosszútávon fenntartani.


# 6/9: az a baj, hogy ez egy tényleg normális lány, nem olyannak ismertem meg mint aki csak a külső értékekre hajt. Az olyan lányok alapból szóba sem állnak velem (még a munkában is van ilyen típus, lenézően elmegy mellettem)


# 7/9: hát pedig alacsonynak mondanak a nők. Hát lehet hogy elbénáskodtam a dolgot és még időben lépnem kellett volna. De tényleg úgy gondoltam hogy ez a jó taktika. Nem elsietni a dolgot. Sok pasi próbálkozik nála, a barátnői szerint nem jön be neki ez a leszólítgatós dolog.


# 8/9: nem akarom bemószerolni a gyereket! az nem megoldás!


# 9/9: ez egész jól hangzik! lehet hogy megmondom a magamét a srácnak, persze először barátilag. Mindenesetre ha meghallom mégegyszer hogy kibeszéli a kiválasztottamat, nem fogom szó nélkül hagyni. Az lenne a legjobb ha magától lebukna a gyerek valamelyik csaj előtt az irodából. Az magától megoldaná a helyzetet.

2013. okt. 24. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!