Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most mit tegyek? Ráírjak...

Most mit tegyek? Ráírjak facen vagy várjak még személyesen találkozunk?

Figyelt kérdés
van egy lány aki régebb óta tetszett de nem beszélgetünk soha és most a héten ugyan ott buliztunk ahonnan együtt indultunk vissza a koliba útközbe tökjól elbeszélgettünk majd mikor visszaértünk a koliba kihívott még az udvarra egy cigire meg hogy dumáljunk. Akkor is egy jó darabig elbeszélgetünk majd mentünk mindketten lefeküdni mert már majdnem 4 óra volt. utána mikor láttam mindig mosolygott rám meg teljesen más hangnembe köszönt mint eddig nem ilyen orra alatt motyogással ahogy szokott de beszélni nem beszéltünk. Én egyre többet gondolok rá és szeretnék vele jobban megismerkedni de nem tudom mit mondjak most is azon gondolkodom, hogy ráírjak e facen de lehet személyesen jobb lenne meg nem tudom mit gondol hogy most írok rá mikor ez már 4 napja volt szerintetek mit csináljak?

2013. okt. 26. 20:38
 1/3 anonim válasza:
Szerintem face és ha jól elvagytok akkor megbeszélhettek egy személyes talit. :D
2013. okt. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké csak ebbe az a gáz hogy egy koliba vagyunk (mármint hétköznapokon) és összefutunk folyosón akárhol úgyhogy a találkozó nem olyan neces.
2013. okt. 26. 20:51
 3/3 anonim válasza:
59%

mond meg neki

mi ebbe a nehéz??!!

hé figyu tetszel

vagy azt mondja h teis vagy azt h huzz el

akkor meg mivan? elküld és kész lesz másik nem halsz meg

2013. okt. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!