Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Nektek egy egszerű...

Lányok! Nektek egy egszerű srác szóba sem jöhet? Csak akkor ha van sok sok buli meg bazinagy ismerettségi kör, menő arcok, állandó nyüzsgés stb?

Figyelt kérdés

Egy jóképű magas izmos, ámde kicsit felnőttesebben

gondolkodó srác aki nem járkál bulikba nincsen 2000 haverja max 1-2 közeli barátja. Nem iszik alkoholt nem drogozik, dolgozik reggel 8-tól délután 5 ig utána meg a ház körül tevékenykedik,javítgat. És hétvégére meg tervezne valami közös programot pl vacsora mozi stb..Egy ilyen srác az unalmas és nem kell már senkinek?


2013. okt. 27. 16:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Pont ilyen srác jöhet csak szóba!
2013. okt. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Tiltakozom!!!
2013. okt. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
En is ilyen vagyok.26/f
2013. okt. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Dehogy nem jöhet szóba:)
2013. okt. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
71%

Miért érzem azt, hogy ez és az ehhez hasonló kérdések valójában társkereső hirdetések?

Egyébként a lányok utálják az olyan felelősségteljes, otthont teremtő tisztességes férfiakat mint amit leírtál. A részeg kábítószerfüggő idiótákat szeretik.

2013. okt. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
ez minden oké,egy fiu legyen ilyen. csak arra kell vigyázni, hogy ne hanyagold el.
2013. okt. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Én totál ilyen vagyok 20 éves de úgy érzem nem veszik komolyan az ilyen embereket mert nem vagyok "menő".
2013. okt. 27. 16:33
 8/28 A kérdező kommentje:
Én nem idősebb nőkre gondoltam hanem aki kb az én korosztályom 17-20 ig..
2013. okt. 27. 16:34
 9/28 anonim ***** válasza:
Biztos sok lány vágyik ilyenre, csak az a helyzet, hogy munkahelyen és ház körüli barkácsolás közben nem tudsz ismerkedni. Ha másért nem, néha elmehetnél ismerkedni ilyen helyekre. Én sem szívesen megyek bulizni, sőt rühellem, de itt lehet a legkönnyebben ismerkedni. Esetleg netes társkeresés, csak nem gyk-n.
2013. okt. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Ez pont tökéletes így, feltéve, hogy nem csak hétvégén találkozol a lánnyal. :)
2013. okt. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!