Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A suliban szokott lenni néha...

A suliban szokott lenni néha buli, egész jó, bejöhetnek külsősök is, saját DJ. A többit leírom lent. Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Már régebb óta tetszik egy fiú a suliból, de ő észre se vesz. Tegnap este amikor ez a buli volt, kicsit ittunk a haverokkal csak ilyen hangulat fokozónak. A suli aulájába volt a buli ahol van egy kissebb színpad féleség, erre volt felállítva két nagy hangfal egymás tetejèn. A fiú aki tetszik ezeknek a tetejèn táncolt és barátnőm elkezdett piszkálni, hogy nem merek felmenni mellé. Normális esetben tényleg nem mertem volna, de így igen..szóval felmentem táncoltunk, aztán lesmárolt..de mint hogy mindkettőnkbe volt pia nagyon szerencsétlenül jött ki és kb meg se találtuk egymás száját..ezután még vagy 5 percig táncoltunk aztán mondta, hogy ő lemegy. Lementem én is..ő elment a haverjaihoz aztán kb 10 perc múlva visszament a hangfalakra. Utána már 10 után vége lett és hazamentem. Most nem tudom, hogy ezt elkellene felejtenem, vagy mi..mert biztos azért ment el, mert nem tesztem neki vagy ilyesmi..a nevemet sem kérdezte meg..szerintem ne reménykedjek semmiben ugye?!

2013. okt. 26. 13:02
 1/4 A kérdező kommentje:
*utána már 10 perc múlva vége lett..*
2013. okt. 26. 13:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Pia az pia :D olyankor még 1 bálnával is smárol az ember..
2013. okt. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt probalom nem magamra venni!:D
2013. okt. 26. 13:30
 4/4 anonim ***** válasza:
mondtuk h ne igyál,látod mit csináltál?! :D
2013. okt. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!