Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok mi az oka amikor már...

Lányok mi az oka amikor már egy fiút abba a bizonyos "barátlistába" teszitek?

Figyelt kérdés

mit kell tenni hogy ne ez legyen a vége?

vagy hogyan kerüljük el, éppen azt hogy az ellenkezője lehessen.


2013. okt. 27. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem pl. mindig azért raktak oda, mert ronda vagyok. Ezt meg is mondták, hogy jófej vagyok, meg minden, de egyáltalán nem tartanak vonzónak.
2013. okt. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor raknak oda, ha bizonyos dolgokat nem teszel meg. Pl nem bókolsz, nem taperolod, nem próbálod megdugni, nem akarod megdugni, nem dugnád meg ecetrecetre...
2013. okt. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

vannak olyan srácok, akiknek gond van a személyiségével(nem akarom kifejteni), külsejével, és úgy mond csak barátnak valók(számomra). Meg van olyan, amikor annyira jóban vagytok hogy nem szeretnéd elrontani a kapcsolatotokat, nem akarod elveszíteni. Mert szerintem egy barátság tovább tart általában mint egy kapcsolat.

Már az elején bókolni kell a lánynak hogy jól néz ki...

2013. okt. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor kerülsz barátzónába, ha jó fej vagy, de ronda.
2013. okt. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én két alkalommal tettem frienzone-ba fiút.

Az egyik alkalommal az ok valóban az volt, hogy nem jött be. De nem is a külsővel volt különösebb gond, hanem akármennyire is jófej volt, meg néha jól elbeszélgettünk, szinte semmi közös nem volt bennünk, így biztos, hogy semmi komoly nem alakult volna ki köztünk.

A másik alkalommal nagyon tetszett a srác és én is tetszettem neki, de akárhogy célozgattam, sehogyan se tudtam rávenni, hogy lépjen. Én hívtam randira én kezdeményeztem mindenben, ő meg várta a sültgalambot. Egy darabig nem zavart, mert tudtam, hogy ő is kezdő a dologban, sosem volt még barátnője, próbáltam megértő lenni és bátorítani, de kb 2-3 hónap alatt elegem lett. Baromi megalázó is volt, hogy úgy tűnt, mintha csak én tepernék érte úgyhogy vele később teljesen meg is szűnt a kapcsolat.

2013. okt. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert nem szerelmes belé? Ez ellen nem lehet mit tenni, érzéseket nem lehet kierőszakolni. Több milliárd ember van a földön, abból csak egy lehet az ember szerelme (egyszerre legalábbis), de azért azon kívül barátokra is vágyik az ember tudod...
2013. okt. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp jelezni kell szerintem, hogy többet akarsz barátságnál.

Szemezés, mosoly, kétértelmű beszéd, véletlen érintések... ölelés... csók, stb...


21f

2013. okt. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem vonzódom hozzá, nincs meg a "kémia".

Az utóbbi időben akiket barátzónába tettem:

1. Lehetett volna köztünk valami, benne lettem volna, de egyszerűen nem vette a lapot, csak azt hajtogatta, hogy ő nem ért a hódításhoz. Úgyhogy elment a kedvem az egésztől, egyre kevesebbet beszélgetünk.

2. Lelkesedős, idealizálós típus, aki azonnal szerelmes lesz, amint valaki két jó szót szól hozzá. Az a típus, aki megfojt a szeretetével. Kezdettől fogva tartom a három lépés távolságot, mert nekem ez a stílus nem jön be. Nagyon nem.

3. Baromira "laza", jó fej, jókat tudunk dumálni, de más az értékrendünk, ez már kiderült. Maga sem tudja, mit akar az életével kezdeni. Én meg nem akarom helyette eldönteni.


(Direkt olyanokat írtam, akiknek külső alapján lehetne esélye, de stílusra, személyiségre nem jöttek be.)

2013. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!