Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Akkor most mégis mit akar?

Akkor most mégis mit akar?

Figyelt kérdés

Tetszem két fiúnak (legyen x és y), akik nagyon jó barátok. X-szel már csókolóztam nyáron, de akkor elrontottam azzal, hogy rosszul fejeztem ki magam. Azóta is tetszik, és vele akarok lenni. Viszont y nagyon kedves, elég jóban vagyunk. És ez X-et teljesen kikészíti, nagyon féltékeny, azóta elég hűvösen viselkedik Y-nal. Látszik rajta, hogy bosszantja, hogy jóban vagyok a barátjával. És üzenetben célozgatott rá, hogy miújság velünk (mármint velem és a barátjával), mert hogy hallott valami pletykát. Én meg írtam vissza, hogy ne akarjanak már összehozni vele. Erre ő írta, hogy ő nem akar, csak elmondta, hogy mit hallott. De mikor találkozunk, akkor mindig játssza az eszét, próbál feltűnősködni, meg elég sokszor néz, de nem tudom, hogy akkor a barátjával akar összehozni, vagy reménykedik, hogy vele jövök össze? Lehetséges, hogy azért nem lép, mert nem akarja megbántani a barátját? (Bár Y azt mondta, hogy még örülne is neki, ha összejönnék X-szel, mert engem nagyon kedvel, Y meg az egyik legjobb barátja)


17/L


2013. okt. 27. 22:20
 1/4 anonim válasza:
X féltékeny Y-ra.
2013. okt. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó, erre magamtól is rájöttem :D
2013. okt. 27. 22:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez az a történet amikor egy ri banc tönkretesz egy jó barátságot...

Am nem kéne ennyire közeli kapcsolatba kerülnöd y-nal ha x-et szereted? Nem logikus?...

2013. okt. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem akartam ennyire jó viszonyba kerülni Y-nal. De nyáron így sikerült. Minden hétvégén együtt buliztunk és nagyon jóban lettünk.

Amúgy köszi, hogy leri*ancozol, mikor semmit sem tudsz az életemről. Nagyon aranyos :)

2013. okt. 28. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!