Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van olyan alacsony...

Szerintetek van olyan alacsony, bájos, cuki lány, akihez ha odamegyek és leszólítom nyitott lesz az ismerkedésre és kedvesen fogadja a közeledésemet?

Figyelt kérdés
Sokszor látok például buszmegállóban vagy a buszon ilyen alacsony, cuki lányokat, de valahogy olyan szépek, hogy úgy érzem bárkit megkaphatnak így még csak rájuk sem nézek inkább úgy igazán, rejtem, hogy tetszenek nekem vagy legalábbis igyekszem, bár szemezést elég nehéz megállni, annyira jó nézni is őket. :D Sokat csalódtam már lányokban, talán ezért is lettem ilyen távolságtartó egy ideje a lányokkal szemben.
2013. okt. 25. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs
2013. okt. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És, ha azt mondom van akkor tényleg leszólítasz egyet?
2013. okt. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Van. Kedd délután 2órakkor, a 156-os busz,hátulról a második ülésénél. a jobb oldalon.

Hajrá!

2013. okt. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Te hallod, sokáig úgy voltam vele, hogy nem írok semmit, de mivel ez már kb a 20. ilyen kérdés, nem bírom megállni.

Egyszerű megoldást javasolok: fogod magad, leszállítod a heréidet a hasadból, odamész egy ilyen csajhoz (te esetedben talán inkább bármelyikhez), optimális esetben bénázás és remegés nélkül, annyit mondasz, hogy "szia, xy vagyok", és elkezdesz vele valami random dologról beszélni. Pl. hogy hova megy, vagy ha fáradtnak tűnik, akkor miért ilyen fáradt? Ha jókedvű, akkor miért jókedvű? Csak csináld, ne írogassál, mert az ilyenektől az agyam eldobom már komolyan.


23F

2013. okt. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha van pár köteg Deák Ferkód, akkor lesz olyan lány.

Ha nincs, akkor nem lesz.

2013. okt. 26. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi kellene meg? He?

Talan egy dobostorta jo lesz??

2013. okt. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Óvodában tuti találsz, csak vigyél neki gumicukrot. :D
2013. okt. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

kevés van ha meg van az foglalt. de hajrá ha találsz egyet és nem hajt el akkor BESZÉLGESS vele.

-----------------

2013. nov. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!