Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Nektek milyen férfiak...

Lányok! Nektek milyen férfiak tetszenek?

Figyelt kérdés

Érdekelne a véleményetek! Ha akartok valami képet is linkelhettek és írjatok légyszi kort!

:)

19/F


2013. okt. 29. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
en tetszem a lanyoknak ... ne haragudj ezert :)
2013. okt. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem arcra a kicsit karakteresebbek pl. Michael Fassbender, vagy Tom Hiddelston. Belsőleg annyi, hogy ne legyen egy tróger, bunkó, ki ha én nem típus, és legyen valami a kobakjában.
2013. okt. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lemaradt, 21.
2013. okt. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

:)

2013. okt. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem tudom külsőre vagy belsőre gondoltál, de külsőleg nekem személy szerint barna hajú pasik tetszenek, és akik kicsit hosszabbra hagyják a hajukat, és akár fel is zselézik valahogy, de nem muszáj, és azért ne olyan hosszúra legyen hagyva hogy copfot lehessen belőle csinálni. Ne legyen se kövér, de ne is pálcika testalkat, kicsit azért látszódjon rajta hogy nem csak a távirányítót emelgeti, öltözködésben pedig, a laza stílus tetszik, ne tapadjon rá a gatya, de azért ne is lógjon térdig.. ja és az illat, szerintem nagyon fontos hogy egy pasinak jó illata legyen, sok lány már attól beindul:)

Belsőre..hát szerintem minden nőnek azt tetszik ha egy pasi, kedves, jófej, lehet vele komolyan beszélgetni, de nevetni is, ne legyen túl érzékeny, és azért az jól esik mindenkinek ha bókolnak neki, szóval az mindenképp jó pont ha egy srác megjegyzi hogy csinos vagy, szép vagy, stb. Ja és azt nem árt tudni még így a végére, hogy manapság már minden csaj a "rossz fiúkra" bukik.. azt mindenki magának döntse el, hogy szerinte mi számít annak:D

Úgy nagyjából ennyi. Nem tudom ez miben segített neked, de azért remélem valamiben igen:) 17/L

2013. okt. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!