Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 4 napja megismertem egy...

4 napja megismertem egy lányt, és. (lent tovább) Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés
Egy bulin megismertem egy lányt, és már akkor is jól elvoltunk, elbeszélgettünk(persze egyikőnk se volt már szomjas). Próbáltam kimutatni felé hogy mit érzek iránta, a buli után is. Ma beszélgetünk és, írta, hogy bejön-e nekem? Én mondtam hogy igen, és hogy én neki? Erre a válasza az volt hogy nem nyilatkozik. Próbáltam belőle kicsalni, de nem sikerült... Azt is mondtam, hogy a bulin bevallotta hogy tetszem neki, de annyit mondott hogy nem emlékszik rá(ezt csak úgy mondtam). Most akkor mi lehet, valaki nálam tapasztaltabb véleményére lennék kíváncsi. Esteleg hogy bírnám rávenni, hogy elmondja ő is?
2013. okt. 29. 21:57
 1/2 anonim válasza:
szerintem bejössz neki. én általában akkor szoktam azt mondani,hogy nem nyilatkozok, ha bejön az illető.
2013. okt. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hívd el randira és kiderül.
2013. okt. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!