Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért érzem ezt? Vagy miért...

Miért érzem ezt? Vagy miért történik ez? Ti éreztetek már így valaha is? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van barátom több mint más fél éve, barátaim sajnos nem igazán vannak. De mikor véletlenszerűen megismerek személyesen egy srácot, és kialakul egy barátság köztünk minden megváltozik. Ezt úgy értem hogy mindig is azt szerettem volna ha lennének barátaim, és mikor megismerek egy srácot, jóba leszünk, alig várom hogy újra beszéljünk személyesen, és mikor ez megtörténik akkor azt érzem hogy amit szerettem volna azt megkaptam, és továbbá már nem érzem azt hogy jaj de nagyon szeretnék vele találkozni. És mindig ez történik. :/ 21/N
2013. okt. 30. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem. :D
2013. okt. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi van???
2013. okt. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megfogalmazom újra: ugyanazt érzem, mint amikor összejöttem egy barátommal, azt a "bizsergető" érzést, mint amikor valaki nagyon tetszik, de eszem ágában sincs kilépni a kapcsolatomból. Mert ahogy találkozok személyesen is azzal a sráccal, utána már nem érdekel a dolog. Szóval találkozni akarok vele, és ha találkoztunk, ezzel elértem a célom, és továbbá már nem érdekel. Barátkozni sincs kedvem utána, hiába szimpi valaki, vagy éppen nem az...
2013. okt. 30. 11:52
 4/5 anonim ***** válasza:
nagyon jó vagy. és akkor? kit érdekel? azt csinálsz amit akarsz.
2013. okt. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de minek bunkózni? Ha nem tudsz normális választ adni akkor légyszíves ne rontsd itt a levegőt..
2013. okt. 30. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!