Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » LÁNYOK! Mit takar nálatok ha...

LÁNYOK! Mit takar nálatok ha sunyiba elkezdetek bambulni rám? :D

Figyelt kérdés
Észrevettem már hogy pár lány elkezd bámulni, vizsgálgatni, és amikor felnézek hirtelen elkapják a fejüket. Csak nem azt hogy bejövök nekik? A boltban, az állomáson, a vonaton, az utcán... 20F

2013. okt. 31. 11:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
hihi 9-esnek igaza van, én is ilyenekre gondolok xdd
2013. okt. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

akkor ez vehető alapnak már :D

és Nálad vmi módon pl lenne esélye vkinek aki egy hasonló szituációba oda megy és elkezd beszélgetni veled? vagy legalább is megpróbálja?

2013. okt. 31. 12:33
 13/17 anonim ***** válasza:
És akkor mire gondolnak a lányok, amikor pasival vannak karbafonva, a pasi beszélget xy harmadikkal és olyan feltünően bámulnak, szemeznek hogy az már szinte kellemetlen? Pasijuk nem veszi észre ezt. Ilyenkor mi van vagy mire gondoltok?
2013. okt. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Már csak azért kérdezem, mert velem állandóan ez van.
2013. okt. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
jó a kérdés. ez engem is érdekel mert tapasztaltam iylet is már. de nem ez volt a fő kérdésem iránya :)
2013. okt. 31. 13:39
 16/17 anonim ***** válasza:
Bocsánat az offért, csak már régóta nem kaptam erre választ! :)
2013. okt. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
nem gond :)
2013. okt. 31. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!