Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek jó ötlet szők...

Szerintetek jó ötlet szőkenős vicceket mesélni annak a szőkehajú lánynak aki tettszik nekem? (már-már belezúgtam)

Figyelt kérdés

#lány #vicc #csajozás #szőke #barátnő
2013. okt. 31. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
persze, én is szőke vagyok, és nem vettem magamra én sem
2013. okt. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kb annyira, mint megnyalni egy jegesmedve heréit.
2013. okt. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire tetszel neki és mennyire veszi könnyen a vicceket és persze, hogy felfogja-e egyáltalán a poént :)
2013. okt. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A szőke nős viccek általában szexisták, sztereotipak, egyáltalán nem kreatívak, és azért rövidek, hogy a pasik is megértsék őket.

Nagyon kevés jó szőke nős vicc van, amibe nem lehet belekötni.

Ez olyan, mint rasszista viccet mesélni egy négernek, vagy megerőszakolós vicceket mesélni bárkinek.

Nem vicces, offenzív, és csak idióták értékelik.

2013. okt. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy a szőke nős vicceket, vagy a csajt verd ki a fejedből!
2013. okt. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végülis tökmindegy mert nem merem megszólítani...
2013. nov. 4. 17:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá és kérdezd meg tőle pl. azt, hogy: - Jaj, nem Te is a József Attila Általános Iskolába jártál? mert akkor onnan ismerlek.

Erre elmondja, hogy nem, hanem a Kassákba.

Erre Te: - Ó, akkor honnan is ismerhetlek? Nem bírom elfelejteni a hajad! Találkozzunk máskor is! (és aztán menj el, esetleg add meg neki a számodat, de ne lógj rajta 5 percnél többet, mert még megijed.)

2013. nov. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!